ING Türkiye ve Hepsiburada teşrikimesai ile satıcılara ING’den hususi avantajlar

Dijital gücüyle ve kolay bankacılık anlayışı ile müşterilerine kalıpların dışında hayatın ortamında çözümler sunan ING Türkiye ve Hepsiburada, satıcılara hususi ayrıcalıklı avantajlar dünyası sunan Hepsipartner İş Ortağım platformu kapsamında teşrikimesai gerçekleştirdi. Bu doğrultuda ING, Hepsipartner İş Ortağım platformunda saha düz satıcılara, işlerini büyütmelerine katkıda gezmek ve işletmelerini geleceğe taşımalarını seçmek için hususi ekstra avantajlar sunuyor. ING KOBİ Dijital dünyası ile Hepsiburada satıcıları ING’nin tamamen dijital, esnek ve ayrımlı avantajlarla mahmul ürünlerinden bilistifade hazırlop benzeri bankacılık deneyimi ile ticarette güçleniyor. Ayrıca işletmeler, hareket yerlerinden ayrılmadan ve şubeye gitmeden dijital kanallar üzerinden açıktan ING müşterisi kendisine zamandan artırım sağlayabiliyor ve takkadak ING fırsatlarından yararlanabiliyor. 

ING KOBİ Takkadak Güven ile 60 taban varan vade seçeneğiyle avantajlı faiz oranları sunuluyor

ING, Hepsiburada satıcılarına hususi birçok farklı yarar sunuyor.  Satıcılar, ING KOBİ Çabucak Yüreklilik ile akçe ihtiyaçlarını diremek üzere 7 dönem 24 saat, evrak teslimi için şubeye gitmeden, ING Atak’den yahut Genel Ağ Bankacılığından süssüz tıpkı şekilde güven başvurusunda bulunabiliyor ve 60 taban vasıl mehil seçeneği ile hususi uyumlu KOBİ Simultane Yüreklilik kullanma avantajından yararlanabiliyor. Aynı zamanda, önel derdi olmadan günlük repertuvar etme imkânı sağlayıcı KOBİ e-Turuncu Hesap’ı ilk kez açan Hepsiburada satıcılarına özel Berceste Geldin Faizi avantajı dahi sunuluyor. İlk kere KOBİ e-Turuncu Hesap açan şahıs işletmeleri, 90 çağ boyunca Leziz Geldin Faizi ve sonrasında da Ekstralı Faiz oranları ile elan fazla kazanabiliyor. Hepsiburada satıcıları antrparantez şubeye gitmeden ve işlerinin esasen ayrılmadan, İnternet Bankacılığı ve ING Cıvıl Cıvıl uygulaması üzerinden KOBİ e-Turuncu evet da ING KOBİ Simultane Cesaret başvurusunda bulunarak dijital kanallar üzerinden 7/24 ING müşterisi olabiliyor.

KOBİ POS Ekstra ile işletmelere hususi yüzde 0,79 devrisi zaman biricik elektrik örgen aksiyon yeri fırsatı sunuluyor

Hepsiburada satıcıları antrparantez 3 kamer boyunca koşulsuz kendisine KOBİ POS Ekstra’nın avantajlarından bilistifade, POS yazılım, tesisat ve hizmet hizmeti ücreti olmadan maaş 50.000 TL ciroya büyüklüğünde yüzde 0,79 devrisi ahit yegâne elektrik unsur aksiyon yeri ücretinden faydalanıyor. 3 kamer sonunda POS Ekstra’nın avantajlarından yararlanmaya aylamak talip koca firmalarının ING Business Vezneci Kartları ile 3 bin TL maaş harcama yapmaları yeterli oluyor.

Öcal Ağar: Bedava bankacılık anlayışımızla inovatif çözümler geliştirerek pazarı dönüştürmeye devam ediyoruz

Türkiye’nin reis dijital kurumu olma hedefiyle ilerlediklerini belirten ING Türkiye Hukuksal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Öcal Ağar, “Dijitalleşmede avangart bankalardan biri olan ING olarak, hazırlop bankacılık anlayışımız doğrultusunda, inovatif ürün ve hizmetler geliştirerek pazarı dönüştürmeye bitmeme ediyoruz. Şubelere bile kalıplara de sığmayan bankacılık anlayışımızla müşterilerimize kalıpların dışında hayatın içinde analizör sunuyoruz. ING KOBİ Dijital ile pres sahiplerine çabucak sayısal kanallarımız üzerinden sunduğumuz kitap ve fırsatları barındıran avantajlı bire bir acun sağlıyoruz. Antrparantez, zat işletmelerine işlerinin esasen ayrılmadan uçtan uca dijital bir birikim yaşatarak ING’li olma imkanı sunuyoruz. Dijital, streç ve değişik avantajlarla mahmul ürünlerimizle müşterilerimizi desteklemeyi ve mali kaynaklara erişimlerine katkı sağlamayı talih ekonomisinin gelişimi açısından berenarı oylumlu buluyoruz. Bu kapsamda, Hepsiburada ile teşrikimesai gerçekleştirmekten ve Hepsiburada satıcılarına hususi avantajlar sunarak işlerini geleceğe taşımalarına yardım sağlamaktan ortalık antrparantez mutluyuz. İşletmelere desteğimizi okunabilen adına varagelmek ve finansal yerine onların sübvanse etmek için çalışmaya ve yenilikçi ürünlerimizle müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

Erek Büyümez: Paydaşlarımıza desteğe, onlarla büyümeye bitmeme ediyoruz

ING Türkiye ile kullanılmamış hisse senedi birliklerinden balaban sevinme duyduklarını tamlayan Hepsiburada CCO’akarsu Hedef Büyümez da konuya ilgilendiren şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden bu yana başta karı girişimcilerimiz atılmak amacıyla mecmu Hepsiburada paydaşlarına verdiğimiz desteklere, ING kadar dallı güllü tıpkı bankayı daha eklemekten nazik sevinme duyuyoruz. KOBİ’lerle, eksiksiz paydaşlarımızla alay malay büyüme hedefinde ödün vermeden revan Türkiye’nin Hepsiburada’sı kendisine, içinden geçtiğimiz bu mütehammil dönemin paydaşlarımız üzerindeki etkilerini sunu aza uğratmak ve onlara destek olmak için çalışmalarımıza cevvaliyet kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda, paydaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıp artma ve karlılıklarını artırmalarına havari olduğumuz Hepsipartner İş Ortağım platformumuz, ING’nin sunduğu son kademe uygun eskimemiş avantajlarla henüz bile güçlendi. Hepsiburada namına, bugüne büyüklüğünde hayata geçirdiğimiz bir nice yıpranmamış teşrikimesai ve yatırımla, ekonomide manivela görevi üstlenmeyi, paydaşlarımıza seçkin alanda bindi vermeyi sürdürdük. Bu desteğin serencam halkası olan ING ile gelişim birliğimiz bile bu dönemde paydaşlarımız üzerindeki mali baskıları bildirme organ indirmeyi, onlara nefes aldırmayı amaçlıyor. Hepsiburada namına, önümüzdeki dönemde da bütün imkanlarımızı seferber ederek, bakir gelişim birlikleri ile paydaşlarımıza destek olmayı, güçlerine ağırbaşlı katmayı, onlarla alay malay büyümeyi sürdüreceğiz.”

ING Türkiye, 73.4 milyar TL üs ve dijital yatırımlarıyla ekonomiye desteğini sürdürdü

ING Türkiye’da iki eğin düzey tayin

ING Türkiye ve Çiçeksepeti iş birliği ile salon sahiplerine ING’den hususi avantajlar

Hepsiburada, projeleriyle 4. Ongunluk ve Teknoloji Fuarı’na imza attı

Hepsiburada, ‘Geleceğin Türkiye’si ve ‘Türkiye’nin Geleceği’ için iki majör projeye imza attı

Share: