Ebru Şahin’den Balayı İtirafı!

Geçtiğimiz haftalarda evlenen Ebru Atmaca ve Cedi Osman çifti, eski akşam Etiler’bile Elbette ünlü mekanda yemekteydi.

“PIR BİR YAZ GEÇİRDİK”

Çıkışta gazetecilerle ayaküstü dostane fail çift, Makedonya’birlikte kıyılan nikah töreni ve Çeşme’bile yaptıkları düğün amacıyla, “Temas molekül çok güzeldi. Yakınlarımız ve sevdiklerimizle haddinden fazla güzel eğlendik. Iyice üstelik benzeri yaz geçirdik. Majör bir dernek oldu” dedi.

“BALAYIMIZ ÇOKÇA KEYİFLİYDİ”

Ince süren balayı tatilinin sorulması konusunda ise, “Balayımız çokça keyifliydi. Hem ekin hem bile istirahat oldu. Artık gelişim vakti” diye niteleyerek evlerinin yolunu tuttular.

EBRU ŞAHİN KİMDİR?

Ebru Delicesine kimdir, kaç yaşında; Ebru Delicesine, 18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ebru Mecnunca, 27 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olduktan bilahare üçkâğıtçılık eğitimi alan evire çevire aktör, kariyerine adımını 2016 yılında cila aldığı Kan Parası filmi ile attı.

İlk projenin ardından Babam filmi ve Savaşçı dizisinde cafcaf alan Ebru Delimsirek, İstanbullu Kadın dizisinde canlandırdığı Itır karakteriyle dikkatleri konusunda çekti. Haram Elma dizisine konuk aktör kendisine karışma olan Ebru Atmaca, Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteriyle şöhrete kavuştu. Şahin şu sıralar Klan ünlü dizide Akkız karakterine avlu veriyor.

EBRU ŞAHİN ÖZEL HAYATI

Ebru Mecnunca, 1 Temmuz 2022’de basketbolcu Oğlak Osman ile evlendi.

CEDİ OSMAN KİMDİR?

Oğlak Osman kimdir, nereli, birçok yaşında; Cedi Osman 8 Nisan 1995 tarihinde Makedonya’ya sınırlanmış Ohri’dahi dünyaya geldi. Milli basketbolcudur. Babası Türk annesi Boşnak olan Oğlak Osman, ailesiyle alay malay 1999 yılında Bosna-Hersek’in Saraybosna şehrine göç etti. 6 yaşındayken KK Bosna kulübüne anahtar oldu. Burada basket oynarken, Küçük Asya Efes scoutları yoluyla izlenip keşfedildi ve daha sonraları 13 yaşındayken ailesiyle gelişigüzel İstanbul’a getirildi.

Türkiye’ye taşındıktan sonraları Türk vatandaşlığına geçen Cedi, 2007 yılından itibaren Küçük Asya Efes alt yapısında suret giymeye başladı. Anadolu Efes zir yapısında evvel kendisine banal takımda oynayarak başladı ve en üst olarak nasip ve güre takımlarında forma giydi.

Oğlak, heveskâr kariyerine 2011 yılında Efes’in ikinci ligdeki uçucu takımı Pertevniyal’birlikte başladı. Aynı sene Pertevniyal’in genç takımıyla birlikte Türkiye Gailesiz Rical Basketbol Şampiyonası’nda şampiyonluk elde etti.

Oğlak, 2012-13 sezonunun sonlarına akıllıcasına Rum Efes ile 4+1 almanak kavil imzaladı. Anadolu Efes formasıyla geçmiş resmi maçına 4 Mayıs 2013 tarihinde oynanan Gaziantep Basketbol karşılaşmasında çıktı. 18 Temmuz 2017 tarihinde NBA takımı Cleveland Cavaliers ile uyuşma imzaladı.

Cedi, Türkiye milli basketbol takımı formasını ilk defa İspanya’birlikte planlı 2014 FIBA Acun Şampiyonası’nda giydi.

Makedonya’birlikte tarz giyen Caner Osman adında kendisi kadar basketçi olan bire bir ağabeyi mevcut Cedi halen NBA takımlarından Cleveland Cavaliers formasını giymektedir.

2.04 boyundaki basketçi gücük ileri uç oyuncusu pozisyonunda fariza alsa de gerektiğinde şutör gard ve tafsilatlı forvet pozisyonlarında bile oynayabilmektedir.

Share: