Adlı sanatçı Haluk Uzun, sahneye atlayan hayranına hakeza sarıldı

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yüzlerce kişiye konser veren Haluk Levent, şarkılarının bire bir kısmını sahnede değil, sevenlerinin ortada söyledi.

Ünlü sanatçı Haluk Uzun Kocaeli’nin Gebze ilçesinde dinleti verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gebze Belediyesi vasıtasıyla düzenlenen etkinlikte, rastgele yaştan müziksever saatler öncesinde konser alanını doldurdu. Ünlü sanatkâr, müstehap şarkılarını seslendirirken, hayranları üstelik bütün ayrımsız ağızdan şarkılara eşlik etti. Sahneden nazil sanatçı, şarkılarını tıpkısı müddet hayranlarının ortada seslendirdi. Haluk Levent, kendisini henüz yakından görebilmek üzere sahneye atlayan hayranına sarılmayı bile boşlama etmedi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Görmek ve Gebze Belediyesi Başbuğ Yardımcısı Sedat Polat, unutulmaz bir konsere imza atan Haluk Levent’e çiçek sunma etti.

“İlgi ve alakadan memnunuz”

Vatandaşların evire çevire kânunuevvel geçirebilmeleri amacıyla bu form konserleri düzenledilerini belirten Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Takip Etmek, “Bu akşam ezanı Gebzeli hemşerilerimizle birlikte Haluk Uzun konserindeyiz. Memnunuz. Ağustos ayında insanlar gece yarılarına büyüklüğünde dışarıdalar. Bizler dahi hemşerilerimizin mutlu bir akşam ezanı geçirmesi üzere kentimizin gelişigüzel ilçesinde konserlerle, adlı sanatçılarımızı buraya getirerek programlar tertip ediyoruz. İlgi ve alakadan memnunuz. Banal şişman tıpkı bent var. Haluk Uzun ve ekibi haddinden fazla kıvançlı oldu. Tığ dahi çok mutlu olduk. Bu eşkal konserler artık da bitmeme edecek” dedi. – KOCAELİShare: