Ukubet yazılacağını öğrenen ticari taksi sürücüsü aracının üstüne çıkıp gösteri yaptı

Ukubet yazılacağını öğrenen ticari göçüm sürücüsü aracının üzerine çıkıp gösteri yaptı

ANTALYA Antalya’üstelik sınırları dışından alıcı aldığı üzere aracının bağlanacağını öğrenen ticari göçüm sürücüsü, komütatör girişinin haram olduğu Cumhuriyet meydanına ara bulucu ile gelerek üzerine artık. Zat meslektaşlarının araya girmesi ile kandırma edildi.

Olay, öğle vakti saatlerinde Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Meydanına meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Antalya’üstelik taksicilik yapan Aşure Ayı Ünal, sabah saatlerinde kendisine telefon ile vasıl müşterisini kabul etmek üzere Döşemealtı ilçesine gitti. Müşterisini hastaneye bıraktıktan bilahare durağına dümbelek dönen Ünal’a sınırları dışındaki müşteriyi aldığı için Erişim Eş Güdüm Merkezi yetkilileri yoluyla kendisine ceza yazılıp aracının bağlanacağını öğrendi.

Aracının üstüne artık

Bunun üzerine sinirlenen Ünal, aracı ile açacak girişinin haram olduğu Cumhuriyet Altını Meydanına geldi. Burada benzeri süre bağırıp cezayı akseptans etmediğini belirten taksici daha bilahare aracının üzerine imdi. İhbar üstüne görüngü adına polisler ve şahsın çevredeki meslektaşları de geldi. Özlük meslektaşlarının araya girmesi ile güdük sürede inandırma edildi. Daha sonraları ise aracı meslektaşları eliyle fenomen yerinden uzaklaştırılırken, polis olayla ilgili şahsın ifadesine başvurdu.

Yaşadığı durumu anlatan Muharrem Ünal, “Taksi yetişmediği için birbirimize yardımcı oluyoruz. Durak arkadaşlarımızın dahi imzası var. Ben Döşemealtından azrail alarak hastaneye geldim, aracımı bağlamak istediler” dedi.

Share: