Toyluk ve Spor Bakanı Kasapoğlu, telefon bağlantısıyla öğrencilere seslendi

Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Karabük’te düzenlenen “Zinde Açılım” programına telefonla bağlanarak, gençlere seslenme etti.

Karabük Toyluk ve Spor Müdürlüğünce 100. Yıl Kültür Sarayı konferans salonunda düzenlenen “Gailesiz Açılım” programı kapsamında, sanatçı Sağlam Şentürk, öğrencilere yırlamak söyledi, musahabe yaptı.

Şentürk, sorularını yanıtladığı üniversitelilere zaman zaman nasihatlerde bulundu.

Şakalarıyla salondakileri güldüren Şentürk, öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı.

Programa telefonla bağlanarak öğrencileri selamlayan Icra Vekili Kasapoğlu, “Kültürle sanatla sporla bilimle teknolojiyle ve bilcümle imkanlarımızla gençlerin birlikte olacağız. Sana alelhusus teşekkürname ediyorum canan Pek. İnşallah bundan ahir çalışmalarda bile başarılar diliyorum.” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ateşli Cesaret de “GSB Bütün Yanında” sloganı ile gençlik, spor ve güçlükle hizmetleri alanlarında takım arkadaşlarıyla Karabük’te gençlerin akademik eğitimlerinin yanı sıra, onların sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle buluşmalarına zevcelik etmeye çalıştıklarını söyledi.

Yurtlarda artan öğrenciler ile üniversitede okuyan gençlere müteveccih “Çınaraltı Cahillik Söyleşileri” kapsamında “Güre Bakış Açışı” çerçevesinde sanatçı Şentürk’ü Karabük’te ağırladıklarını belirten Çekinmezlik, şunlar kaydetti:

“Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu Beyefendinin destekleriyle ve teşvikleriyle bizler bu programları gerçekleştirdik. Amacımız gençlerin eğitimine, kişisel gelişimlerine, değerlerine katkıda gezmek. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri artırmayı hedefliyoruz. Gençlerin değme alanda yanındayız. Bu etkinliklerimizi sizlerle bu arada artırmaya devam edeceğiz.”

Izlence sonunda Ilbay Fuat Gürel, Şentürk’e bergüzar verdi.

Share: