Karabük’te eylem ve üslup alanları belirlendi

Karabük’te, güruh, eylem yürüyüşü kayran ve güzergahı belirlendi.

Karabük diyar merkezinde güruh ve eylem yürüyüşleri yapılacak yer ve güzergahların belirlenmesi üzere vali yardımcısı, siyasal parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımı ile Vilayet Derinti Salonu’nda güruh yapıldı.

Yapılan toplantıda, kavuşum yeri yerine; Ergenekon Caddesi, Çamlık Caddesi, Necatibey Caddesi ve Ömer Lütfi Özaytaç Caddesi’nin kesiştiği Yenişehir Atatürk Heykeli Kavşağı belirlendi.

Yürüyüş güzergahı namına, Yenişehir Atatürk Heykeli kavşağı ile Ergenekon Caddesi, Çamlık Caddesi, Necatibey Caddesi, Ömer Lütfi Özaytaç Caddesi’nin kesiştiği munsap, Ömer Lütfi Özaytaç Caddesini peşinden miting alanı olan Karabük Şehir Meydanı belirlendi. Miting alanı adına, Atatürk Bulvarı ile PTT Kavşağı ortada bulunan Miralay Karaoğlanoğlu Caddesi ve Karabük Şehir Meydanı belirlendi. Alternatif içtima yeri adına, 5000 Evler 75. Sene Mahallesi, 36. Ana Yol ile 63. Cadde’nin kesiştiği gaga belirlendi.

Yürüyüş güzergahı yerine, 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi, 36. Cadde ile 63. Ana Yol’nin kesiştiği kavşaktan başlayarak 36. Cadde ve ahzüita yeri belirlendi. Miting alanı yerine, 5000 Evler 75. Sene Mahallesi Alışveriş Yeri, 36. Ana Yol, 59. 65 ve 52. sokaklar belirlendi. – KARABÜK

Share: