Şekerbank’tan eczacılara hususi 3 kamer ödemesiz dönemli finansman

Şekerbank ile Türk Eczacıları Birliği arasında meri olan protokol yenilendi. Protokol kapsamında SGK ödemelerini Şekerbank aracılığıyla gerçekleştiren eczacılara, bankanın eczacılara özel hayata geçirdiği güven kartı EczaKart’a tanımlanacak avantajların yanı sıra seçkin ay 225 TL bonus edinim fırsatı sunulacak. Yenilenen protokolle ayrıca birliğe örgen eczacılar, 3 kamer ödemesiz dönemli ve taksit atlatma kabilinden esnek ifa imkanlarıyla 500 bin TL’ye vasıl finansman imkanından yaralanabilecek.

Şekerbank, Türk Eczacıları Birliği ile 2020 yılında imzaladığı protokolü güncelleyerek eczacıları desteklemeye bitmeme ediyor. Vezneci, Türk Eczacıları Birliği ile yenilediği protokol kapsamında birliğe örgen eczacılara, eczacılara özel sunduğu kredi kartı EczaKart’ın avantajlarından intifa fırsatı sağlıyor. Protokol, Şekerbank KOBİ, Düzensiz ve Ekincilik Bankacılığı Umum Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ile Türk Eczacıları Birliği Başkanı Arman Üney arasında imzalandı.

Eczacılara özel 500 bin TL cesaret fırsatı

SGK tahsilatlarını Şekerbank tarafından eden eczacılara seçkin kamer 225 TL bonus iktisap fırsatı mucit tören düzeni kapsamında, cesaret paketleriyle de Türk Eczacıları Birliği üyelerine özel avantajlı nema oranları, 3 ay ödemesiz gün, taksit atlatma gibi elastik ifa imkanlarıyla 500 bin TL’ye varan finansman sağlanıyor. Ayrıca internet ve mobilden yapılacak EFT/havale işlemlerinden sevap alınmazken izlence dahilindeki eczacılara yıllık EczaKart aidatı, POS inaktiflik ücreti ve önce 10 yapraklık çek karnesi ücreti muafiyeti sağlanıyor.

KGF İşletme Harcamaları Bindi Programı kapsamındaki eczacılar ise 200 bin TL’ye büyüklüğünde Şeker Hastalığı Business KGF Anaç ürününden yararlanabiliyor.

Tuğbay Kumoğlu: Eczacılarımıza finansman desteği sağlamaya bitmeme ediyoruz

Şekerbank KOBİ, Müteferrik ve Ekincilik Bankacılığından Mesul Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, güncellenen protokol üzere şunları söyledi: “Sorumlu bankacılık anlayışımızla çığır gruplarının güncel ihtiyaçlarına özel analizör bulmak amacıyla çalışıyor ve geliştirdiğimiz ürünleri hizmete sunuyoruz. Eczacılar da bizim banka olarak hususi ehemmiyet verdiğimiz çığır grupları beyninde saha alıyor. Pandemi döneminin başından bu yana sosyete sağlığı üzere balaban fedakârlıklarla bakım sunan eczacılarımıza yönelik Türk Eczacıları Birliği ile 2020’bile imzaladığımız protokolü eskimemiş avantajlar ile güncelledik. Protokol kapsamında eczacılarımızın akça akışlarını esermek için avantajlı finansman şartları ve mütenevvi bankacılık hizmetlerini benzeri arada sunan şümullü tıpkısı paket hazırladık. Protokol ile özel finansman ve hizmet paketimizin parçalanmamış eczacılara aynalı olmasını diliyoruz.”

Şekerbank’ta kullanılmamış GMY ataması

Fitch Ratings’cilt Şekerbank’a tabaka artışı

Şekerbank’tan Dünya Çiftçiler Günü’nde Hasat Müteharrik’e hususi faiz iskontolu itimat

Share: