Nazır Soylu, “20 yılıdır dünyayı apaz içi üzere bilen devrimci aynı liderle, Recep Tayyip Erdoğan’la Batı’yı ilk kez böyle yakaladık”

Icra Vekili Soylu, “20 yılıdır dünyayı avuç içi gibi bilen ihtilalci bir liderle, Recep Tayyip Erdoğan’la Batı’yı ilk defa böyle yakaladık”

SİİRT – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “20 yılıdır dünyayı avuç içi gibi bilen devrimci bire bir liderle, Recep Tayyip Erdoğan’la Batı’yı ilk kez hakeza yakaladık” dedi.

SELIM Parti Düzenleme Akademisi Yetişek Programı, “Türkiye Yüzyılı” konseptiyle Siirt’te gerçekleştirildi. SELIM Parti Umumi Merkezi AR-GE ve Eğitim Bilimi Başkanlığınca düzenlenen eğitimlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türkiye Yüzyılı” mevzulu enformasyon gerçekleştirdi. Nazır Aristokrat, 20 yılıdır dünyayı apaz içi kadar bilen ihtilalci tıpkısı liderle Recep Tayyip Erdoğan’la Batıyı ilk kez hakeza yakaladıklarını söyledi. Icra Vekili Soylu, “Demokrasinin beşiği İngiltere’dir. Nasıp başbakanları üstelik 3 ay dayanıyor. Yıllardır kandırmışlar bizi. Yıllardır bütün ülkeleri kandırmışlar. Yıllardır ortaya koydukları, müşürler, ölçümler ağız ağıza mevhum ağız ağıza kandırmaya dayalı, tamamen ülkeleri sömürmeye dair tıpkısı telakki ortaya koymaktadır. Âdem seçiliyor partisi içerisinde çabucak indiriliyor. Yıpranmamış âdem, yeni karı seçiliyor o gidiyor. Şurası hikâyelemek istiyorum, 1990’lı yıllarda dünyaya bir incitici attılar globalleşme adı altında aynı ateş attılar ve dediler ki; artık bütün insanların değerlerine ineceğiz. Dünyada açlıkla, susuzlukla, yoksullukla herhangi bir birisiyle beraber uğraşacağız. Sınırlar ortadan kalkacak, sulh dünyada yeryüzü çok kullanılacak kelimelerden birisi haline gelecek, tek kimse keder etmesin. Haddinden Fazla fazla sürmedi bu biber dolması. Afganistan’birlikte, Suriye’de, Irak’ta elan sonra kımıldatma edip savaşa soktukları Ukrayna ve Rusya ile beraber bu pislikler aşkın sürmedi.” diye konuştu. Icra Vekili Soylu, “Dünyada hepimizin yaşadığı bire bir pandemi krizi oldu. O iri ülkeler havalimanlarında peçe kavgası yaptılar. Aşı yaptılar alperen ülkelere biricik göndermediler. Ölsün dediler. Tayyip Erdoğan’a dahi kızıyorlar. Kimler kızıyordu biliyor musunuz? Şehir Hastanesi yapıldığı zaman şahsen partisinin süresince olan şuanda ayrıksı partide olanlar bunlar envestisman değildir, Avrupa’de Amerika’birlikte insanlar hastane koridorlarında ölürken Tayyip Erdoğan’nın yaptığı Site Hastanelerde 5 zahir hizmet verildi” şeklinde konuştu.

“Avrupa’yı ilk kez böyle yakaladık”

Icra Vekili Soylu, “Avrupa bu şita donuyorsunuz aklınız başınıza mı, geldi. Avrupa’nın bir yöneticisi var, GONE geçen günlerde aynı ifade ortaya koydu. Dedi ki; tığ hüsran ettik. Sebebi şudur; tıpkısı enerjimizi Rusya’ya bağladık, üretimimizi Çin’e güvenliğimizi Amerika’ya. Tığ onlar gibi yapmadık Batı’yı ilk kez böyle yakaladık. Batı’yı ilk defa boş boş, vizyonsuz Batı’yı ilk defa hakeza yakaladık hangi yapacağını bilemeyen halde batıyı mebde misil hakeza yakaladık 20 yılıdır dünyayı apaz içi kabil alim devrimci tıpkı liderle Recep Tayyip Erdoğan’la batıyı ilk kez hakeza yakaladık” diyerek konuştu.

Milli Eğitim konuşma salonunda düzenlenen “Türkiye Yüzyılı” eğitim programına SELIM Partililer ve haddinden fazla sayıda vatandaş katıldı.

Share: