Marko Jevtovic: “Potansiyeli haddinden fazla faziletli benzeri takıma geldim”

Gaziantep Futbol Kulübü’nün bakir transferlerinden Marko Jevtovic, mufassal tıpkısı aktarma sürecinin peşi sıra Gaziantep ekibine katıldığı amacıyla bahtiyar olduğunu belirterek, “Potansiyeli haddinden fazla yüksek aynı takıma geldim” dedi.

Gaziantep Futbol Kulübü’nün eskimemiş transferlerinden Marko Jevtovic, transfer süreci, bakir çevrim hedefleri, bireysel performansı ve taraftalar için açıklamalarda bulundu. Tafsilatlı bir transfer sürecinin arkası sıra Gaziantep ekibine katıldığı amacıyla bahtiyar olduğunu ve potansiyeli çok faziletli benzeri takıma geldiğini belirten Jevtovic, değme şeyin yolunda gitmesi yerinde zirveyi zorlayabilecek benzeri topluluk olacaklarını de belirtti.

“Potansiyeli çokça efdal tıpkısı takıma geldim”

Gaziantep FK’ya nakil olduğu amacıyla haddinden fazla mutlu olduğunu ve haddinden fazla dolgunca takıma cemaat olduklarını söyleyen Marko Jevtovic, “Potansiyeli çokça faziletkâr benzeri takıma geldim. Aşağı haddinden fazla dolgunca aynı takımızı ve hocalarımız var. İyi futbolculardan oluşan tıpkı kol var. İyi yolda olduğumuzu düşünüyorum. Ligin zirvesine akıllıca geçmek amacıyla yeterli hırsımızın olduğunu da düşünüyorum” dedi.

“Mevsim böylece takımımı ve kendimi dolgunca tıpkısı noktada yutmak istiyorum”

Ligin önceki iki haftasındaki bireysel performansı ve topluluk performansı ile ilgili birlikte değerlendirmelerde kâin Jevtovic, “Ligin ilk iki haftasında zat performansım ile ilişik konuşacak olursam bereketli ve zehir taraflarım vardı. Ama her devir elan ferah gibi diyerek düşünüyorum. Ferdî olarak ve takım kendisine geliştirmemiz müstelzim yerlerin olduğunu düşünüyorum. Çünkü sezon böylecene takımımı ve kendimi ongun bir noktada çekmek istiyorum. Gözü Aç ayrımsız yapım olduğu için dahi bireysel yerine da topluluk kendisine haddinden fazla sağalmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Gaziantep gelişigüzel ahit metin ayrımsız rakipti”

Gaziantep FK’ya cebin oynadığı zamanlarda değme ant zorlandığını ve bereketli bire bir rakip olduğunu belirten Jevtovic, şuan Gaziantep FK forması giydiği için mutlu olduğunu de rapor ederek, ” Konyaspor’bile oynarken Gaziantep’e alın oynamak basit çokça zor oluyordu. Zaten Gaziantep takımı ongun oyunculardan müesses bir ekipti. Şuan topluluk arkadaşlarımın tıpkı kısmını tanıyorum filhakika. Zira sabık sezonlarda rakiptik onlarla ve haddinden fazla bol futbolculardı. Demincek ben da bu takımın benzeri parçasıyım ve buradayım” şeklinde konuştu.

“Zirveyi kovalayabilir yada Avrupa kupalarını zorlayabiliriz”

Takımın performansının dönme geçtikçe arttığını belirten ve rastgele şeyin önünde gitmesi yerinde zirveyi zorlayabileceklerini vurgulayan Sırp futbolcu, “Buradaki herkese çokça büyük korku duyuyorum. Takım adına haddinden fazla mebzul bir potansiyelimiz var. Ego, bu takımdaki ateş parçası potansiyelle Avrupa kupalarında oynayabileceğimizi yada zirveyi kovalayan ayrımsız bando olacağımızı düşünüyorum” ifadelerine saha verdi.

“Taraftarlarımız yanımızda olmaya bitmeme etsin”

Açıklamalarının serencam kısmında taraftarlarla ilgili açıklamalarda kâin ve yandaş desteğine her devir ihtiyaç duyduklarını nâkil 29 yaşındaki görmüş geçirmiş mutedil kayran oyuncusu, “Bizleri rastgele zaman her koşulda destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkürname ediyorum. Alelhusus sahamız bakımda olduğu için Hatay’da oynadığımız maçta üstelik bizi boydak bırakmamaları çokça önemliydi. Onların desteğine bizim değme devir ihtiyacımız var. Özellikle topluluk pres durumdayken taraftar desteğine artık ihtiyacımız olacak. Bizleri destekledikleri için tekrardan teşekkür ediyorum. Seçkin koşulda takımı desteklemeye devam etsinler. Zira taraftara herhangi bir antlaşma ihtiyacımız var” diye konuştu. – GAZİANTEPShare: