Gaziantep FK’li Jevtovic, zirveye oynayan aynı topluluk olacaklarına inanıyor Açıklaması

Süper Öbek ekiplerinden Gaziantep FK’nin orta vadi oyuncusu Marko Jevtovic, Avrupa kupalarına gelmek amacıyla müteharrik ve zirveyi kovalayan aynı topluluk olacaklarına inandığını söyledi.

Kırmızı-siyahlı ekibin orta düz oyuncusu Jevtovic, kulüp tesislerinde gerçekleştirilen alıştırma öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Süper Küme’in evvel iki haftasında gösterdiği performansının gür ve dağ tarafları olduğunu belirtti.

Performansının yükselmesi için çalışmalara bitmeme edeceğini vurgulayan Jevtovic, “Ara Sıra yerleri geliştirmemiz geçişsiz. Kimi Vakit kendi analizimi yapıyorum, takım namına çözümleme yapıyoruz. Değiştirmemiz gereken yerleri çalışıyoruz. Takımı zaman böylelikle mebzul benzeri yerde kısaltmak istiyorum. Tamahkâr biriyim ve bu yüzden mebzul aynı takımda atılmak istiyorum. Ligin zirvesinde hedefleri olan aynı takımda almak istiyorum.” dedi.

Süper Küme’birlikte henüz geçmiş Konyaspor’üstelik gestalt giydiğini ve Gaziantep’e karşı oynamakta zorlandığını dile getiren Jevtovic, şöyle devam etti:

“Gaziantep, ferah futbolculardan kurulan benzeri kol. Buradaki arkadaşlarımızı henüz önceden tanıyorum. Konya’dayken rakiptik, çok mebzul futbolculardı. Şimdi geldim buradayım, kendilerine dahi nazik istinkâf etmek duyuyorum. Takımın dinamik aynı potansiyeli var. Avrupa kupalarında oynayan, zirveyi kovalayan aynı mızıka olacağımızı düşünüyorum.”

Gaziantep Kalyon Stadyumu’nun bakımda olmasından ortalık MKE Ankaragücü maçını Hatay’üstelik oynadıklarını anımsatan ve kendilerini doldurmak amacıyla bu kente mevrut taraftarlara teşekkür eden Jevtovic, “Onların desteğine her ahit ihtiyacımız var. Edisyon durumlarda bile desteklerine bundan sonra ihtiyacımız var. Bizleri destekledikleri üzere teşekkür ediyorum.” diye niteleyerek konuştu.Share: