Komutan Büyükkılıç, kahraman itfaiyecilerle buluştu

Kayseri Büyükşehir Şehremini Dr. Memduh Büyükkılıç, Erkilet İtfaiye Amirliği’ni musahabe ederek alp itfaiyecilerle ayrımsız araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi’nin itfaiye aracı personeli ile sık sık bire bir araya mevrut ve her daim onların birlikte vadi aldığını dile getiren Başbuğ Büyükkılıç, bu el de Erkilet İtfaiye Amirliği’ni müzakere etti. Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Memduh Büyükkılıç, itfaiye aracı amirliğinde itfaiyecilerle görüşerek durumlarını sordu, taleplerini dinledi.

BÜYÜKKILIÇ İTFAİYE PERONELİ İLE KIRAATHANE EŞLİĞİNDE KARDEŞÇE ETTİ

Erkilet İtfaiyesi personeli ile kahve içerek ahbapça eden Başbuğ Büyükkılıç, “Sizin işleriniz yumruk ve riskli. Bizler bile sizlerle gelişigüzel fasıla geçirelim, sizlere maneviyat olalım dedik. Hepinize dosdoğru, kudretli ve kazasız belasın mesailer diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Kat Başkanlığı’ndaki fedakarca mesai veren tüm personelin, muttasıl demeden çalıştıklarını vurgulayarak, zor şartlarda görevlerini sürdüren ve muttasıl müteharrik alp itfaiye çalışanlarına çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

İTFAİYE KÜL CANLARI YETMEK İÇİN SAVAŞ EDİYOR

Kayseri Büyükşehir Şehremini Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla henüz da güçlendirilen Büyükşehir İtfaiye Teşkilatı, 17 istasyon, 53 miftah ve 294 personel ile coşkunluk ve değişik olaylara henüz etkili ve sakıncasız benzeri şekilde engelleme edebilirken, hararet ve natürel afetlerin beraberinde, tehlikeye sakıt tekmil canlıların canlarını arkalamak ve kurtarmak amacıyla görevini başarıyla sürdürüyor. – KAYSERİ

Share: