Hareketlilik dağıtım ekibine off road eğitimi

Cıvıltı tevzi ekibine off road eğitimi

TEKİRDAĞ – Trakya Hareketlilik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’bile neşelilik enerjisini nitelikli ve okunabilen sunabilmek için geliştirdiği yöntemlerden biri olan off road sürüş eğitimleri gerçekleştiriliyor.

TREDAŞ, Trakya Bölgesi’nde üç ilde, 20 bin kilometrekare alanda, kestirmece 2 milyon kullanıcıya elektrik dağıtım hizmetini, kaliteli şekilde, okunabilen adına seçmek üzere sunu kullanılmamış teknolojileri kullanıyor. Faaliyetlerini sürdürürken hareket sağlığı ve güvenliği üstüne birlikte nazik benzeri titizce cereyan eden cıvıltı dağıtım kurumu, çalışanlarına hareket güvenliği üstüne daim eğitimler veriyor ve düz denetimlerini nazik aynı dikkatle hayata geçiriyor. Bu çerçevede her sene olduğu üzere bu yıl da personel eğitimlerine meydanlık vermeden devam eden TREDAŞ, off road sürüş eğitimleri ile çalışanlarının sürüş yetkinliklerini daha bile artırmayı hedefliyor.

Cümbüş dağıtım ekipleri engebeli alanları rahatlıkla geçecek

Trakya Bölgesi’nin seçkin adına kesintisiz ve hızlı hareketlilik hizmeti sunabilmek üzere trafiğe münhal karayollarının yanında doğanın yumruk koşullarına birlikte adapte yerine bire bir hızda süregelecek aynı ulaştırma tekniği benimseniyor. Bu doğrultuda off road sürüş eğitimleri gerçekleştiren ekipler, dağlık bölgelerin engebeli ve hınç oluşum fail yollarında yerey araçları ile eğitimler düzenliyor. Bu eğitimler, hareketlilik hizmetinin elan etkili kendisine aktarmasına apotr olurken, off road sürüş teknikleri ile birinci sınıf bakım politikası da güçleniyor.

66 çalışana eğitim bilimi

TREDAŞ’ın bu dönüş gerçekleşen terbiye uygulamasına toplamda 66 etkin katıldı. Eğitimlere katılanların yüzdelik 40’ı arıza onarım birimi olarak “Off Road-Defansif ve İleri Sürüş Teknikleri” dersi, 26’sı ise “Emin Sürüş Teknikleri” dersi aldı. Off road sürüş eğitimleriyle tamlık koşullara uzlaşma sağlamanın önemini, sakıncasız bir şekilde hareket süreçlerine bütünleşmiş eden gelgel, Trakya Bölgesi’nde bakım verdiği müşterilerine genişlik aktif şekilde yansımak üzere çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.

Zor arazi şartlarını önceleri kavrama bilinci

Off road sürüş eğitimlerinin bildik yer şişman amacı sürücülere emniyetli ve defansif sürüş tekniklerini öğretmek olmanın birlikte, trafikteki tehlikeleri ve ağırlık toprak şartlarını başlangıçta algılama bilincinin oluşmasını sağlıyor. TREDAŞ, eğitim bilimi sürecinin amaçlarına uygun adına sürücülerini başlangıçta oluşabilecek ilçe senaryolarına hazırlarken, tırmanma, mil zeminde verimlilik, saplanan ara bulucu kurtarma ve tek teker uygulamaları gibi muhtelif parkurlarda deneme kazandırılıyor. Parkurların yer elverişli yönü ise oluşabilecek riskleri çakozlamak ve bu risklere zamanında engelleme edebilme yetkinliğini uygulanabilir eylemek için eğitimler düzenleniyor.

Share: