Farklı Gürel ile Serkan Çayoğlu, düğününü kalede yaptı

Aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Başka Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti, geçtiğimiz ay nikah masasına oturdu.

Serkan Çayoğlu’nun ailesinin yaşadığı Karlsruhe kasabasında gerçekleşen nikah törenine çiftin ailesi ve andıran arkadaşları katıldı.

KALEDE DÜĞÜN

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti, bu akşam İtalya’da dernek yapıyor. Düğün yeri için Verona’da romantik benzeri kaleyi seçen çiftin dernek törenine kısaca 100 davetli katılacak.

İŞTE DÜĞÜNDEN İLK KARELER…

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşında; 1987 doğumlu olan Serkan Çayoğlu, 2022 yılı itibarıyla 35 yaşındadır ve bekardır. 2015 yılından beri beraber olduğu oyuncu Başka Gürel ile evlilik hazırlıkları yapıyor. Beşiktaş taraftarıdır. Serkan Çayoğlu 1.88 metre boyunda, 85 kilo ve ikizler burcudur.

Serkan Çayoğlu, ‘Kıbrıs: Zafere Doğru’ ünlü dizide Ankaralı Ali’yi canlandırıyor.

Serkan Çayoğlu, Ayrıksı Gürel ile evlidir.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Ayrıksı Gürel, 5 Gücük Ay 1987’de İstanbul’da doğdu. Silivrili benzeri ailenin kızıdır. Liseyi bitirene kadar Silivri’de yaşadı. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü yarıda bıraktı. Önceki düzencilik sonraları oyuncu yönetimi dersleri aldı. Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk kariyerine başlamıştır.

2014 yılında Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırmıştır. Ayrımsız sene yayınlamaya başlayan Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oyuncusu oldu ve bu dizide Hikâye Acar karakterini canlandırdı.

2020’de bozuk lüks arkadaşı Can Bitirim ile yeniden Erkek Kavisli ünlü dizide alay malay oynamaya başladı. Ardından Atalay Taşdiken’in direktör koltuğuna oturduğu Kar Al filmiyle 57. Zer Portakal Film Festivali’nde prömiyerini yapmış ve arz ongun kadın aktör dalında kızıl portakal amacıyla namzet olmuştur.

Gayrı Gürel, Serkan Çayoğlu ile evlidir.Share: