Geleceği şekillendirecek yetenekler ING Practica Kampı’na katıldı

Çalışan mutluluğu amacıyla elastik ve yenilikçi olmayı önceliklendiren ve esnek mesai koşullarının öncüsü ING Türkiye, 14 yıldır düzenlenen ve ING’nin zindelik gösterdiği 16 ülkede meri Arsıulusal Yetenek Programı (ING International Talent Izlence – ITP) ile geleceğin liderlerini yetiştiriyor. Bu kapsamda programa başvuran ve küresel ortam üzerinden gerçekleştirilen istimara sürecini başarıyla bütünler adaylar, 24 Haziran 2022 tarihinde ING Türkiye Umum Müdürlük binasında gerçekleştirilen Practica Kampı etkinliğine katılarak ING kültürünü ve gitmek istedikleri iş kollarını yakından tanıma fırsatına cemaat oldu.

Adaylar çalım kültürünü ve harıldamak istedikleri hisse senedi kollarını yakından tanıdı

ING Türkiye ve ING Grubu’ndan değişik konuşmacıların adaylarla buluştuğu Practica Kamp’a katılan zinde yetenekler bire bir gün süresince ING Türkiye yönetimi ve çalışanları ile umum müdürlük binasında bire bir araya gelirken, kurumu ve gelişim kollarını yakından tanıyarak kurumsal ve ferdî değerlerin uygunluğunu değerlendirdiler ve hadise çalışmalarına karışma oldular. Practica Kampı ile ING kültürünü elan yakından aşinalık fırsatı bulan adaylar, etkinliğin arkası sıra gitmek istedikleri hareket kolları ile gerçekleştirecekleri mülakatın peşi sıra, seçildikleri takdirde Arsıulusal Kabiliyet Programı’na dahil olarak ING Türkiye bünyesinde çalışmaya başlayacak. Genç yetenekler, yurt dışında gerçekleşen yetişek programları, arsıulusal geçerliliğe erbap sertifikasyon programları, kısa ve ince periyot yerel ve toptan yer değiştirme fırsatlarını içeren iki almanak programa dahil adına kariyerlerine devam edecek. 

Meltem Ehlidil Öztürk: Tüvana yeteneklere geleceklerini biçimlendirme imkanını sunuyoruz

Practica Kamp ile ilişik değerlendirmelerini paylaşan ING Türkiye İnsan Kaynakları Umum Müdür Yardımcısı Meltem Ehlidil Öztürk, “ING olarak “Ilk kendin olursun, sonradan ING’li” yaklaşımını stratejimizin merkezine alıyor ve çalışanlarımıza yenilikçi ve elastiki ayrımsız mücahede ortamı sunuyoruz. Bununla beraber, çalışanların özlük potansiyellerini gösterebilecekleri ve mutlu olabilecekleri bir pozisyonda görevlendirilmelerinin başarı üzere yüce bire bir etkin olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, ING ailesine gailesiz yetenekleri kazandırmayı hedeflediğimiz ve berenarı rabıta gören ING Practica Kampı’na derece veriyoruz, zira yeryüzü yeniden akıllıcasına eşleşmenin gerçekleşebilmesi üzere adayların ve kurumun birbirini tanımasının muhteşem olduğuna inanıyoruz. Antrparantez, yetenek programımız ile aksiyon fırsatının ötesinde zihayat yeteneklere geleceklerini biçimlendirme imkanını sunuyoruz. ING’dahi müteharrik mutluluğu amacıyla esnek ve yenilikçi olmayı başarının anahtarı kendisine görüyoruz ve avangart streç düzentileme modellerimizle beraber Flexi Kariyer, Flexi İzin ve FlexMe Elastik Yan Haklar gibi yenilikçi uygulamaları hayata geçirerek çalışanlarımız amacıyla elastikiyet dünyamızı genişletmekten bahtiyarlık duyuyoruz” şeklinde konuştu.

ING Türkiye, esneklikler dünyasını genişletmeyi sürdürüyor

ING Türkiye, sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisini yeniledi

ING Türkiye araştırması: Tasarruf eğiliminde yüzde 5 artma var

Share: