Citroen, umum oylamasıyla yeniden “Yılın İtibarlısı” seçildi

Citroen, halk oylamasıyla yoğun ikinci nöbet “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Citroen, başarılarını ödüllerle taçlandırmaya bitmeme ediyor. Geleceğin erişim teknolojilerine öncülük fail Citroen, Marketing Türkiye ve iş araştırmaları şirketi Akademetre iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri çerçevesince baştan ödüle müstahak görüldü.

İtibar ve Işaret Ayar Takat Sınırı Ölçümü araştırması temel alınarak düzenlenen aktiflik, bu sene 70’in üstünde kategoride gerçekleştirildi. The ONE Awards Tümleşik Pazarlama Ödülleri’nde yıl içinde itibarını yer çok zait markalar ve iş ortakları, 12 ilde bütün 1.200 kişiyle karşı karşıya gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi. Citroen, The ONE Awards Tümleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında “Yılın Yeryüzü İtibarlı Binek Otomotiv Markası” seçildi.

“Müşterinizle kurduğunuz bağlılaşım bağını ve şartsız müşteri memnuniyetini dahi civar plana kazanmak gerekiyor”

Açıklamada görüşlerine kayran sunulan Citroen Türkiye Genel Müdürü Malumat Gökkuşağı, Citroen markası olarak yükselişe bitmeme ettikleri amma tıpkı yandan de çok takatli güzeşte ayrımsız yılı geride bıraktıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Zira 2022, kamu departman olarak yonga ve lojistik krizleriyle savaş ettiğimiz haddinden fazla sakil tıpkısı dönemdi. Otomotiv markalarının başarısı genelde sene sonu mecmu satışla ve elde ettiği alım satım payıyla değerlendirilir. Bittabi ki bunlarla bu arada müşterinizle kurduğunuz bağlılaşım bağı ve şartsız azrail memnuniyetini de yöre plana koparmak gerekiyor. Hangi bahtiyar ki halk oylamasıyla müstahak görüldüğümüz bu hediye bizi sonuç merhale onurlandırdı.

Zira sektörde 40’tan fazla zer markanın olduğu ayrımsız rakiplik süresince tüketicilerin değerlendirmeleriyle bildirme saygın binek otomotiv markası kendisine ödüllendirilmek bizim için ayrıksı bire bir mutluluk ve çalım vesilesi oldu. Bu kapsamda Marketing Türkiye ekibine, ilişki araştırmaları şirketi Akademetre’ye, bize destek veren ajanslarımıza ve bizi bu ödüle oylarıyla layık gören herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Gökkuşağı, binek açar segmentinde yakaladıkları başarı çıtasını elan da yükseltmeye bitmeme edeceklerini aktararak, “Pazara çok güdük tıpkısı süre evvel sunduğumuz bakir C4 X, geçen sene sıkıntılı mobilite segmentini domine fail Ami kabil ayırt mucit yıpranmamış modellerimiz ve elektrikli araçlar alanındaki atılımlarımızla Citroen markasına olan beğeni ve tutkuyu artırmayı amaçlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Geçen yıl Türkiye’nin sunu kredili ticari otomotiv markası olarak Citroen’in seçilmesinin peşi sıra bu sene üstelik yılın arz itibarlı binek otomotiv markası seçilmelerinin kendilerini akıbet etap onurlandırdığını anlatan Alkım, “Üst Üste 2 sene, yılın en kredili otomotiv markası olma başarısına imza atmanın sevap mutluluğunu yaşıyoruz. Umum oylarıyla müstahak görüldüğümüz bu ihsan, Citroën markasının ister binek gerekse ticari modelleriyle kamuoyunda ne etap sevildiğini benzeri posta daha ortaya koyarken, aynı zamanda pek rekabet içre aldığımız aksiyonların hangi kadar doğru olduğunu dahi aynı misil elan kanıtlıyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: