Buğulu eş pencereden hor düştü, oğlu ve gelininin zehir feryatları apartmanı yıktı!

Geçmiş hafta Çarşamba haset saat 12.00 sıralarında Kağıthane Talatpaşa Mahallesi’nde meydana gelen olayda tıpkısı süre önce eşini kaybettikten sonradan dairesinde biricik başına yaşamaya başlayan 83 yaşındaki Maile Potur, sabah saatlerinde oğlu Şenol ve gelini Banu Potur ile kahvaltı yaptı. Kahvaltının arkası sıra kadının oğlu ve gelini peş kattaki dairelerine daha çok. Kısaca 2 an bilahare Aklan Potur, daha tanınmayan ayrımsız nedenle 2. kattaki aş damı penceresinden aşağıya düştü. Sesleri duyarak pencereden aşağıya bakan oğlu ve gelini, annelerini yerde kanlar içerisinde görünce dehşete kapıldı.

ANNELERİNİ KANLAR İÇİNDE GÖRÜNCE DEHŞETE DÜŞTÜLER

Panikle dairelerinden sâdır çift, binanın merdivenlerinden koşarak aşağıya indi. Medar kata vasıl annelerini gelişmemiş şekilde bulan Şenol ve Banu Potur, vaveyla etti. Çatı sakinlerinin ihbarı üzerine fenomen namına afiyet ve polis güçleri ekibi sevk edildi. Gelişmemiş sürede görüngü namına gelen keyif ekipleri, alçak yanık Maile Potur’u yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla Okmeydanı Prof. Dr. Şehir Taşçıoğlu Şehir Hastanesine kaldırarak otama altına aldı. Bir Lahzada ameliyata alınan buğulanmış avrat yapılan umum müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayın arkası sıra polis güçleri ekipleri inceleme başlattı. Çalışmalar çerçevesinde görüngü yeri inceleme ekipleri ise görüntüleme ve fotoğraflama yaptı. Fenomen yerinde toplanan delilleri ise incelenmek amacıyla emniyete götürüldü.

GELİNİ “ANNEM, ANNEM” DİYE FIGAN ETTİ

Olayın arkası sıra kadının oğlu ve gelininin yaşadığı dehşet anları ise düzenlilik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, kadının sert bir şekilde yere düştüğü sesi duyuluyor. Ardından kadının oğlu ve gelini bağırıyor. Gelinin “anne” diyerek feryat ederek panikle merdivenlerden aşağıya iniyor. Oğlu ise destek katın kapısına açarak kadının düştüğü yere giriyor. Dairelerinden sâdır çatı sakinleri üstelik afiyet ekiplerini arıyor. Bir süre bilahare mevrut keyif ekipleri kadını sedyeyle ambulansa götürüyor.

OĞLU VE GELİNİN İFADESİ ALINDI

Öte yandan olayla ilgili kadının oğlu ve gelininin emniyette ifadesi alındığı öğrenildi. Çiftin ifadesinde, ast katta annelerinin evinde kahvaltı yaptıklarını, kahvaltıdan sonraları öz evlerine çıktıkları kısaca 2 an sonraları aynı patırtılı duyduklarını camdan kontrol ettiklerinde ise annelerini beton zeminde yerde gördüklerini ve keyif ekiplerini aradıkları söylediği öğrenildi.

Share: