Başbuğ Altay’dan 7-18 gözyaşı arası gençlere sürpriz

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Hedef İbrahim Altay, Konya genelindeki 7-18 yaş arası yavru ve gençlere sürpriz doğum haset hediyeleri göndereceklerini açıkladı. 21 Ilk Teşrin tarihine kadar “gencdostu.konya.bel.tr” adresine kaydını eden gençlere 2023 yılı içerisinde mevlit günü hediyeleri ulaştırılacak.

Büyükşehir Belediye Reisi Hedef İbrahim Altay, füru ve gençler için mevlit haset sürprizi müjdesi verdi. Komutan Altay, “Yarınlarımızın teminatı olan güre arkadaşlarımızın gözlerindeki parıltıyı kaldırmak, mutluluklarına katılmak bizleri da bahtiyar ediyor. 7-18 yaş arası çocuklarımıza ve gençlerimize 2023 yılı içerisinde tasdik edeceğimiz tevellüt günü hediyeleri amade. Şimdiden veladet günlerini tebrik ediyor, herhangi bir birine iyicene, mutlu ömürler diliyorum” dedi.

“İyi ki Doğdun, Sürprizimiz Var” sloganıyla yapılan ödül çalışmasına akmak amacıyla “gencdostu.konya.bel.tr” adresinden anahtar girmek gerekiyor. 1 Ev 2005 ile 31 Antrakt 2016 tarihleri arasında doğan ve Konya sınırları içerisinde eğleşme fail herkesin pusat yapabildiği çalışmada kayıtların, hak kaybı yaşanmaması namına ebeveyn kontrolünde yapılması gerekiyor. Kayıtlar için son zaman ise 21 Ekim. Konya Büyükşehir Belediyesi, başvurular tamamlandıktan sonra ödül dağıtımını 1 Eş-31 Antrakt 2023 tarihleri arasında referans sahibinin tevellüt gününde gerçekleştirecek. – KONYA

Share: