Tıpkısı ilimiz bu haberle yatıp bu haberle kalkıyor!

Münevver Karacasu’bile karısından ayrı canlı C.B. isimli adam, sevgilisiyle resmi adına evlenemediği için bir salon tutarık düğün merasimi düzenledi.

KARAKOLDA ERKEK OLDUĞUNU ÖĞRENDİLER

Düğün sonrası bire bir meseleden âlem tartışıp birbirinden şikayetçi olan ev, karakolda avrat ismi ile tanıdıkları gelinin resmiyetteki ismi erkek çıkınca şaşkına döndü. Gelinlik giyip Karacasulu adamla evlenen şahsın eş değil koca olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. İddialar üzerine dernek eden güveyi C.B. ile ayvaz olduğu halde gelinlik giyip C.B. ile evlendiği encam sürülen İ. eğreti adlı M.K.’nin ilçeden ayrılıp izlerini kaybettirdiği öğrenildi. C.B. ile İ. iare adıyla maruf çiftin sosyal medyada paylaşılan dernek fotoğrafı ve videolar sunma haddinden fazla demet çeken paylaşımlar beyninde meydan aldı.

DAMADIN, BILCÜMLE GERÇEKLERİ BİLDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ

Sosyal medyada bodur sürede ruzname olan olayla ilgilendiren bakir teferruat dahi ortaya bundan sonra. Bölgedeki evcil gazetecilerin iddiasına göre damat, gelinin trans can olduğundan haberdardı.

DÜĞÜNDEN GÖRÜNTÜLERİ ÜSTELIK PAYLAŞTILAR

Öte yandan yayınlanan görüntülerde, gelin ve damadın yaptıkları düğünde İbrahim Tatlıses’in “Seviyorum kime hangi. O yalpak benim kime hangi” türküsü ile davetlilerin uğrunda oynadıkları görüldü. İkilinin düğünden sonraları ortak kullandıkları sosyal iletişim araçları hesaplarından de dernek fotoğrafları ile videoları paylaştıkları görüldü.

C.B. ile resmi nikahlı karısının birbirlerine karşılıklı kendisine boşanma davası açtığı de öğrenildi.

Share: