Saldırganın kaçtığı anlar el telefonu kamerası ile kaydedildi

Gaziantep’in Nizip ilçesinde motosikleti ile gidiş halinde bulunan tıpkısı fitness antrenörü, kimliği daha belirlenemeyen bire bir hayat marifetiyle silahla vurularak öldürüldü. Antrenörü vurarak olay yerinden kaçan saldırganın o anları, el telefonu kamerası ile kaydedildi.

Nizip ilçesi Atatürk Mahallesi otogar hak motosikleti ile reviş fail Fitness Antrenörü Recep Karakaya, uğrunda duran benzeri otomobilden nazil kişinin silahlı saldırısına uğradı. Yolunu kesen otomobili görünce motosikletinden inerek abes araziden kaçmaya etkin Karakaya, kimliği daha belirlenemeyen kişinin kurşunlarına murat oldu. Karakaya fenomen durumunda hayatını kaybederken, olayın tecrübe tanıkları ise Karakaya’yı vurarak kaçan şahsı el telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntülerde, Karakaya’yı vurduktan sonraları aracına akıllıcasına koşan kimliği belgisiz şahsın aracına binmesi bile düzlük aldı.

Aracına binen şahıs kayıplara karışırken, polis henüz nedeni bilinmeyen cinayetle ilgili açık yetenekli tetkik başlattı. – GAZİANTEP

Share: