Özhaseki: “Bu seçme Bangladeş’te, Myanmar’da palalar ile kolları kesilmiş kardeşlerimizin seçimi”

Özhaseki: “Bu seçme Bangladeş’te, Myanmar’bile palalar ile kolları kesilmiş kardeşlerimizin seçimi”

AK Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki:

“Bu seçim dünyanın ciharıyek tarafındaki mazlum kardeşlerimizin de seçimi”

KAYSERİ – SELIM Fırka Yerli Yönetimlerden Sorumlu Genel Başbuğ Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 2023’te yapılacak olan seçimle ilgilendiren yerine, “Bu seçim, dünyanın dört bir tarafındaki mazlum kardeşlerimizin birlikte seçimi. 2 sene önceki Bangladeş’e gittim, Myanmar’a gittim. Palalar ile kolları maktu kardeşlerimiz ellerini açıp ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diye niteleyerek orada dua ediyorlardı. Bu intihap onların birlikte seçimi” dedi.

AK Öğür Domestik Yönetimlerden Mesul Umumi Başbuğ Yardımcısı Mehmet Özhaseki, YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanlığı eliyle Şayan Başmaklık Kongre Merkezi’nde planlı Genişletilmiş İl Konuşma Meclisi Toplantısına katıldı. Toplantının açılış konuşmasını özne DÜRÜST Tümen Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, toplantıya katılanlara teşekkür ederek, “Sizler bile çalışıyorsunuz, bizler bile çalışıyoruz ama umumi merkezden bize teşekkürname edildiğinde; 2 bin 738 kurum mensubumuzun bunda teker teker hakkı var. Bağımlı hedefe ulaşıldıktan sonradan ‘bizim işimiz bitti, bize müsaade’ almak namına birazdan hepimiz şahit olacağız, onlarca bakir üyenin rozeti takılacak. On binlerce üyeden en son unsur olmuş onlarca üyeye rozet takacağız. Bütün programlarımızda de bunu yapacağız. Yapmaya de bitmeme edeceğiz” dedi.

“Yolda görseler birbirlerine selam vermezler”

Özhaseki, 6’lı masaya tepki göstererek, amaçlarının yalnız YANLIŞSIZ Tümen’yi bozdurmak olduğunu söyledi. Özhaseki, “Karşımızda işin garip tarafı zahirde 6, masanın altında saklananı koyarsanız 7, dışarıdan örgütleri yanına koyarsanız 10 sunum kol var. Ne eyvah kim Cumhuriyet Altını El Partisi üstelik bilcümle bu örgütlerin, yavuz odaklarının sözcüsü kabilinden adeta. İki devam stratejileri var. Birincisi Recep Tayyip Erdoğan gitsin üstelik ne olursa olsun. DÜRÜST Öğür gitsin bile ne olursa olsun. Olur siz ne yapacaksınız? Hangi soylu erki programı uygulayacaksınız? Sosyal olaylara bakışınız nedir? Askeri alanda yapılan yatırımlara ne diyorsunuz? Bitmeme ettirecek misiniz, durduracak mısınız? Vekâlet bölüşümünde HDP’ye ne bakanlığı vereceksiniz? İçişleri Bakanlığı mı, Milli Defans mı? Bunları tıpkısı konuşsanıza. Hayır, namevcut. Katabolizma ekibi üzere. Yolda görseler birbirlerine selam vermezler. Tıpkısı bölüm olsun birbirinin çayını içmeye hayatta gitmemişlerdir. Hepsinin acun görüşleri aynı ama motivasyon kaynakları bir tane. DÜRÜST Tümen gitsin bile, hangi olursa olsun. Anne muhalefetin başını çektiği grubun ikinci ayrımsız izleme henüz var. Hep yaptıklarına bakın, bu ikisini görürsünüz. O üstelik, takanak operasyonu ve yalanlar. Zahir tıpkı genel başbuğ ki, 11 sene önceki hareket başına mevrut. Herhangi Bir hafta sayı farkı 2 domates dolması söylüyor. Yıl dahi 100 pasaj yalan valör. 11 sene üstelik bin 100 çıngı yalan ölçü. Tıpkı tanesini henüz ispatlayamadı” şeklinde konuştu.

“Bu intihap Bangladeş’te, Myanmar’üstelik palalar ile kolları kesilmiş kardeşlerimizin seçimi”

Mehmet Özhaseki, 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimiyle da ilgilendiren namına, “Doğru seçimler var. Hepimiz biliyoruz ki, bu seçim hemen Türkiye’üstelik cumhurbaşkanlığı seçimi değil. Emniyetli olun, dünyanın dört bir tarafındaki mazlum kardeşlerimizin de seçimi. 2 yıl önce Bangladeş’e gittim, Myanmar’a gittim. Palalar ile kolları maktu kardeşlerimiz ellerini açıp ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diyerek orada yakarış ediyorlardı. Bu seçme onlarında seçimi. Bu seçme tıpkısı ant dahi kazanımlarımızın uçurulmuş edilmemesinin seçimidir” diyerek konuştu.

Konuşmaların arkası sıra eskimemiş üye olan partililere rozetleri takıldı. Toplantıya, SELIM Fırka Kayseri Milletvekilleri Taner Felek, İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel, Kayseri Büyükşehir Belediye Reisi Memduh Büyükkılıç, ilçe şehremaneti başkanları ve partililer katıldı.

Share: