MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Yalman, Adana’da konuştu Açıklaması

MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Bonkör Sert, “Tığ 2023’ten çokça ümitliyiz. Bütün birlikte çokça molekül başaracağımıza inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

MHP Adana İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Yalçın’ın, Umumi Komutan Azamet Bahçeli’nin katılımıyla ferda Mersin’de düzenlenecek “Namzet Belli, Değişmeyen Kesin” mitingi kapsamında ülke başkanlığını mülakat ettiği belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dik, MHP’nin bugüne kadar 8 ilde meydanda albeni toplantısı yaptığını, 9. mitingin ise ferda Mersin’de düzenleneceğini belirtti.

2018’de seçmene yönelik yapılan vaatlerin hepyek gerçekleştirildiğini, bunun devam edeceğini nâkil Yalman, şunları kaydetti:

“2018’de ne dediysek onu şu anda yapıyoruz. 3600 mülhak belirti konusu bizim programımızda vardı, EYT vardı, kontratlı statüde çalışanlara kadro vardı. İktidara verdiğimiz destekle Cumhur İttifakı olarak bunların bütünü biricik bir tane hayata geçti, hayata geçmeye devam ediyor. Cumhur İttifakı dediğimiz beyin, bu hizmetlerin halka ulaştırılmasına nöbet açıyor, onu sağlıyor. Biz 2023’ten çok ümitliyiz. Hep alay malay çok molekül başaracağımıza inanıyoruz. Bu mitingler hava şartları halk verdiği müddetçe seçime kadar devam edecek.

MHP’nin Türk siyasetinde çokça daha ongun noktalara geleceği açıktır. Siz her aktarılma ekranlara çıkarak saçmalayan isimlere bakmayın, tığ anketimizi sahalarda yapıyoruz. On Paralık kimse yokken, tığ insanımızın ayağına gittik, gitmeye devam ediyoruz.”

Share: