Erbakan, CHP ve İYİ Parti’ye KÖLE ziyaretlerini sordu

Erbakan, CHP ve İYİ Fırka’ye KÖLE ziyaretlerini sordu

Yeniden Bolluk Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan:

“Nedir bu bilinmedik saklı görüşmelerin gündemi? Bu aziz milletten neyi saklıyorsunuz”

“Altılı Ganyan masanın seçme öncesinde peş peşe giz ziyaretleri ne fehim geliyor”

“Aut güçlerle, acun siyonizmiyle neyin pazarlığı yapılıyor”

ZONGULDAK – Zonguldak’ta partisinin İl Başkanlığı Kongresi’ne katılan Yeniden Refah Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun ve İYİ Parti heyetinin ESIR ziyaretlerine tepki göstererek, “Aut güçlerle, acun siyonizmiyle neyin pazarlığı yapılıyor” dedi.

Yeniden Refah Partisi Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı’nın tek liste ile aday olduğu kongre, partililerin katılımıyla gerçekleştirildi. Katıldığı kongrede konuşan

Yeniden Bolluk Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, sözlerine Bartın’ın Amasra ilçesinde meydana gelen maden faciasında hayatını kaybeden işçileri anarak başladı. Yaşanan faciada ihmal olduğu iddialarını dile getirerek sorumluların cezalandırılmasını isteyen Erbakan, sürecin takipçisi olacaklarını anlatım etti.

23 Ilk Teşrin 2005 tarihinde hayatını kaybeden annesi Hatice Nermin Erbakan’ı üstelik anan Erbakan, “Sözlerimizin başında saliha aynı köle olan Hatice Nermin Erbakan annemizin ebedî uyku yıldönümü dolayısıyla kendisine ve ahirete anlama etmiş bütün ülkü büyüklerimize Allah’tan yağmur diliyoruz. Bizleri de kendileriyle cennetinde buluştursun” diye konuştu.

“Hamburger yemeyi gazetecilerden neden saklıyorsunuz”

CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun MEMLUK ziyaretindeki 8 saatini soran Fatih Erbakan, ” Millet İttifakı’nın sunma büyük partisinin genel başkanı kaçar kabil Amerika’ya gitti. Orada 8 saat ortadan kayboldu. Matbuat mensuplarını, esirgeme ordusunu atlatıp 8 saat ortadan kayboldu. Ne yaptınız 8 saat deyince, ‘Hamburger yedik’ diyor. Hamburger aşındırmak 8 saat sürer mi deyince 4 saat gidiş 4 saat vürut nöbet vardı onun için 8 saat oldu. Peki hamburger yemeyi bozukluk gazetecilerden saklıyorsunuz. Tıpkı koca 4 saatte gitse, 8 saatte gitse hamburger yemeye gazetecilerle, korumalarla beraber gidersin. Bunda gizlenecek ne var? Takkadak bu değil İmamoğlu, belediye başkanı olur olanaksız çift çift Londra’ya dünya siyonizminin yeryüzü mefret kuruluşlarından birine gitti. O kuruluş kendisine ihsan verdi. Orada müracaat yaptı. Peşinden Türkiye’üstelik İstanbul kar esareti altındayken İngiltere Büyükelçisi ile muamma ayrımsız balık yemeğinde olduğu ortaya çıktı. Gücük Ay ayında Amerikalı büyükelçisi koşa koşa İmamoğlu’nu ziyarete geldi. Nedir bu muamma hafi görüşmelerin gündemi. Bu eren milletten neyi saklıyorsunuz” dedi.

“art arda giz ziyaretleri hangi zeki geliyor”

CHP’nin ardından İYİ Tümen heyetinin da ESIR’ye gittiğini hatırlatan Fatih Erbakan, “Vakit Kaybetmeden bunlar değil, demin da altılı masanın farklı ortaklarından İYİ Öğür heyeti tekmil de seçimlerin arifesinde Amerika’ya gidiyor. Amerikan Dışişleri Bakanlığı yetkilileriyle görüşüyor. ‘Efendim tığ dış politikayı konuştuk. Irak, Suriye meselesini konuştuk.’ Deminden sırası mı parçalanmamış seçimlere giderken. İktidar olursunuz o devir doğrusu Amerika ile masaya oturur konuşursunuz. Umum dahi muhalefetteyken seçimlerin arifesinde koşup gidiyorsunuz. Bundan daha birlikte fecaati CFR adına bildiğimiz Amerikan yoğun devleti, bu kuruluşun Ortadoğu ve Türkiye politikaları şefi izah yaptı. Açıklamasında ‘İYİ Fırka yetkilileri bizden termin arzu ettiler’ dedi. Onun açıklamasıyla bu bile yayma olmuş oldu. Bu noktada bittabi kim aklımıza haddinden fazla sorular geliyor. Altılı Ganyan masanın seçme öncesinde arka arkaya sır ziyaretleri ne derk geliyor. Aut güçlerle, acun siyonizmiyle neyin pazarlığı yapılıyor. Bağlı kapılar arkasında ne görüşülüyor. Bu milletten ne gizleniyor. Bunları aramak bizim birlikte, muazzez milletimizin bile hakkıdır biz Baştan Zenginlik Partisi adına” dedi.

İYİ Tümen Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen’in dahi katıldığı kongreye ayrıca sivil topluluk kuruluşu temsilcileri katıldı. Kongrenin sonunda CHP’li Gelik Belediyesi Divan Üyesi Tayfun Bektaş’ın Baştan Refah Partisi’hangi geçmesi zımnında öğür rozetini Umumi Başbuğ Fatih Erbakan taktı. Kongrede Fatih Erbakan’a üstünde 3 bini aşkın madencinin isminin yazılmış olduğu levha ve Devrek bastonu ihsan edildi.

Share: