El Erki Parkı yenileniyor

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, yenilenme çalışmalarına başlanan El Erki Parkı’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Yenileme çalışmalarının başladığı El Erki Parkı’nda incelemelerde mevcut Adıyaman Belediye Reisi Süleyman Kılınç, yetkililerden bilgelik alarak parkta dinlenen vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başbuğ Kılınç, yegâne gayelerinin seçkin şeyin sunu iyisine müstahak olan Adıyamanlılara türe ettikleri hizmetleri sunu bodur sürede ulaştırmak olduğunu dile getirdi.

El Erki Parkı’nın gelişmemiş müddet içerisinde bakir yüzüyle halkın hizmetine sunulacağını üstelik tamlayan Başkan Kılınç, “Adıyaman’ın çehresini tagayyür etmek ve hemşerilerimize çıktı yeşil ve içtimai düz fayrap etmek için başlattığımız icraat çerçevesinde El Erki Parkı’mızda yenileme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çerçevede parkta yapılacak olan yer düzenleme çalışmalarını durumunda inceleyip sorumlulardan hikmet aldık. Daha yaşanabilir bire bir Adıyaman amacıyla çalışmalarımız devam ediyor” diyerek konuştu. – ADIYAMAN

Share: