Babasının kaçırıp hastaneye bıraktığı Arel çağa annesine doğrulama edildi

Afyonkarahisar’de acımasız babanın eşini bıçakla hafif yaraladıktan sonradan daha 5 mahiye bebeğini kaçırıp Manisa’nın Kula ilçesindeki ululuk hastanesine bıraktığı Arel çağa, akşam saatlerinde Kula’ya mevrut annesine tasdik edildi. Bıçakla belli belirsiz yaralanan annenin ve Arel bebeğin sağlık durumunun mebzul olduğu öğrenildi.

Akıllara dinginlik veren fenomen, Manisa’nın Kula ilçesinde yaşandı. Afyonkarahisar ilinde boşanma aşamasında olduğu ve için uzaklaştırma kararı bulunduğu eşinin yanına her an bıçakla belli belirsiz yaralayan, henüz bilahare birlikte elan 5 maaş Arel ismindeki bebeğini kaçıran M.U.Ş. isimli şüpheli ağababa, bebeğinin çokça ağlamasından hava Kula Mehabet Hastanesi’ne gelerek bebeği bırakıp kayıplara karıştı. 07 APD 538 plakalı araçla hastaneye geldiği belirleme edilen ve 5 maaş bebeğini yalınayak getiren allahsız babayı taharri çalışmaları başlarken, sağlık personellerinin müdahalede bulunduğu ve realizasyon ettikleri mamayla karnını doyurdukları Arel süt kuzusu, şeb saatlerinde Kula Oran Hastanesi’ne gelen annesi K.A.Ş.’ye teslim edildi. Belli Belirsiz dertli asıl K.A.Ş. ile Arel bebeğin afiyet durumunun bereketli olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Kula, Yardımcı ve Afyon güven ekipleri eliyle hesaplı soruşturmada kayıplara karışan babayı arama çalışmaları sürüyor. – MANİSAShare: