Cizre Belediyespor, Halkbank maçı hazırlıklarını tamamladı

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Rams Toptan Cizre Belediyespor, ferda deplasmanda Halkbank ile oynayacağı 12. hafta maçının hazırlıklarını tamamladı.

Cizre Belediyespor, İlçe Inanma Müdürlüğü Spor Salonu’nda yarışma öncesi başantrenör Nuri Delimsirek ile koruyucu antrenörler Behmen Cıvıldak ve Burak Köse yönetiminde son çalışmasını gerçekleştirdi.

Başantrenör Mecnunca, AA muhabirine, son 3 karşılaşmayı kazanmalarıyla takımın arı güveninin arttığını, bu haftaya üstelik bol hazırlandıklarını söyledi.

Hedeflerinin güzeşte yıl olduğu üzere ilk 8 içerisinde kayran kabul etmek olduğunu aktaran Delice, şöyle konuştu:

“Ligin önceki 8 maçına ongun başlayamamıştık. Ancak akıbet 3 haftada gani maçlar çıkardık ve kazandık. Takım dahi bu galibiyetlerle kendine geldi. Dağılmış düzlük takımı maçlara hazırlamak haddinden fazla elan zordur fakat galibiyet alınca sporcu üstelik artık şevkle maça hazırlanıyor. İyi durumdayız. Halkbank kıpırdak tıpkısı rakip ama girmek amacıyla elimizden geleni yapacağız.”

Topluluk kaptanı Caner Çiçekoğlu bile Halkbank maçının zor geçeceğini bildiklerini, buna göre hazırlandıklarını belirterek, karşılaşmayı çalmak istediklerini kaydetti.

Antrenmanın ardından sporcular ve maharet astronomi kafilesi yarışma üzere Ankara’ya akım etti.

Rams Küresel Cizre Belediyespor, ferda saat 13.00’te Payitaht Spor Salonu’nda Halbank’a mihman olacak.???????

Share: