Bursa haberleri: TDP Genel Başkanı Sarıgül, Binali Sebep ile Şamil Ayrım’ı ülfet etti

– TDP Genel Başkanı Sarıgül, Binali Saika ile Kaplayan Alt Bölüm’ı ziyaret etti

İSTANBUL – Türkiye Değişim Partisi Umumi Başkanı Mustafa Sarıgül, Azerbaycan’üstelik gidiş geliş kazası geçirdikten bilahare Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne getirilen YANLIŞSIZ Parti Umumi Başkanvekili Binali Saika, SELIM Fırka İstanbul Mebus Kaplayan Alt Bölüm ile Bartın’birlikte beyaz zehir faciasında yaralanan işçiler ve ailelerini hastanede müzakere etti.

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Azerbaycan’dahi gidiş geliş kazası geçirdikten sonradan Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne getirilen SELIM Fırka Genel Başkanvekili Binali Saika ve İstanbul Saylav Şamil Alt Bölüm’ı ziyaret etti. Sarıgül, ardından hastanede mevcut Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessesesi’ne ilişkin eroin ocağındaki patlamadan yaralı kurtulan işçiler ile yakınlarını görüşme etti. Sarıgül, hastane yetkililerinden yaralıların durumuna ilgilendiren bilgi aldı.

Ziyaretin arkası sıra gazetecilere açıklamalarda mevcut Sarıgül, nazik bir kaymakamlık atlatıldığını belirterek, “Ulaştırma Bakanlığımızı, başbakanlığımızı fail çokça kızıl hemşerim Sayın Binali Sebep başbakanımızı konuşma ettim. Basit çokça cesim aynı kazayı atlatmışlar. Kazanın kamuoyuna yansıdığından üstelik iri benzeri kaza olduğunu gördüm. Siyasette nezaketi, zarafeti, insanlığı hiçbir zaman aracısız tutmak geçişsiz. Görüşleriniz, düşüncelerimiz ayrımlı kabil amma bahis konusu insansa o insanlığın gereğini ve görevini kesinlikle yerine anlatmak lazım. Sayın başbakanımıza, milletvekilimize ayrımsız yol elan geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum. Allah’ım hakeza kazaları on paralık kimseye göstermesin. Bu kaymakamlık kamuoyuna çok hafif benzeri ilçe kabil anlatıldı. Hocalarımızla konuşup gördüğüm kadarıyla nazik benzeri ilçe atlatmışlar. Iri önceki olsun” dedi.

Umumi Başkan Mustafa Sarıgül henüz sonra hastaneden ayrıldı.

Share: