Ankara’da husumetli akrabalar arasında silahlı patırtı kamerada: 3 geberik, 1 gaileli

Ankara’da husumetli akrabalar beyninde silahlı arbede kamerada: 3 ölü, 1 yaralı

ANKARA – Ankara’nın Mamak ilçesinde akrabalar ortada husumetli olduğu sav edilen 2 grup arasında silahlı çatışma daha çok. Çatışmada 3 birey hayatını kaybederken 1 emanet ise yaralandı. Çatışma anı düzenlilik kameralarına yansıdı.

Olay, saat 20.00 sıralarında Ankara’nın Mamak ilçesindeki aynı kafede meydana g eldi. İddialara bakarak, akrabalar arasında hasımlık olduğu öğrenilen Abdülmenav Karaman(41), Abdulmuttalip Karaman ile Erek Karamantartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda Tasavvur Karaman yanı sıra bulundurduğu silah ile mermi yağdırmaya başlarken grupta mevcut aynı birey silahla denk verdi.

Patırtı anları güvenlik kameralarına yansıdı

Silah seslerini duyan kafede bulunanlar polis ve esenlik ekiplerine malumat verdi. Olay hesabına mevrut 112 Evgin Servis ekipleri, yaralanan Abdülmenav Karaman, Abdulmuttalip Karaman, Amaç Karaman ve kafede mevcut Nasrullah Uyar’a yaptıkları önceki müdahalenin peşi sıra çevredeki hastanelere gönderme etti. Doktorların yaptıkları kül müdahalelere karşın Abdülmenav Karaman, Abdulmuttalip Karaman ve Nasrullah Uyar hayatını kaybetti. Polis olayla ilişik soruşturması sürdürürken Uyar’ın olayla ilgisi olmadığı takkadak kafeye oturmaya geldiği öğrenildi. Patırtı ajanda ise zaman be an güvenlik kameralarına yansıdı.

Share: