Andropoz dizisinde afi düz Tamer Karadağlı’nın performansı aksülamel çekti

Senaryosunu Engin Bonjur’ın yazdığı, Taylar Biraderler’in de direktör koltuğuna oturduğu “Andropoz” dizisi Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kısa sürede çokça konuşulanlar listesine giren dizide görk alan Tamer Karadağlı ise performansıyla beğenilmedi.

“ŞİVE YAPMASI HİÇ ÇEKİLMİYOR”

58. Antalya Değerli Portakal Film Festivali Armağan Töreni’nde Nihal Yalçın’a karşı gösterdiği tavırlardan etraf eleştirilen ve sonrasında LGBTİ alın mitinge verdiği destekle ruzname gündeme gelen Tamer Karadağlı’nin dizide işveli konuşan bire bir adamı oynaması aksülamel çekti. Kollar Duymasın dizisinin Haluk karakteriyle hafızalara kazınan Karadağlı sosyal medyada ruzname olurken “Ünlü karakterinden çıkamamış, dizide davranış yapması de çekilmez” yorumları de beraberinde geldi.

ENGİN GÜNAYDIN: TAMER’İN HUSUSI DIRIMLIK BENİ İLGİLENDİRMİYOR

Geçtiğimiz günlerde mülakat veren Açık Deniz Bonjur, Tamer Karadağlı’nın dizide şan almasıyla ilgili gelen eleştiriler için “Benim ayrımsız oyuncuda arz muhteşem bulduğum laf performansı, filme etkisi ve başarısı. Gerisi kendisinin hususi hayatı. Ve beni kıtipiyoz on paralık ilgilendirmiyor. Kişilerin hayatlarıyla ilgilendiğiniz ahit film beğenmek çokça print” demişti.

İşte Tamer Karadağlı’nın rolü üzere yapılan gâh yorumlar…

Share: