Almanya bunu konuşuyor: Yarbaya Zalim casusluğu suçlaması!

Alman ordusunda ilçebay rütbesindeki tıpkısı yedek subay, Zalim duyum servisleri yerine casusluk yapmakla suçlanıyor. Yargıya taşınan olayda dava zaman görülecek.

Savcılar, adı Ralph G. olan zanlının 2014-2020 yılları beyninde “değişik kişiler tarafından tıpkısı Zalim ihsas servisiyle birlik halinde” olduğunu söylüyor.

Onu Almanya’nın askeri rezervinin ve “sivil savunmasının” iç işleyişi ve bunun beraberinde 2014’te Moskova’ya geçerli yaptırımların etkisi ve Yıldız Akıntı 2 doğal gaz boru yolu projesi karşı vukuf paylaşmakla suçluyorlar. Antrparantez “Bundeswehr’in dal düzem üyelerinin kişisel verilerini” paylaştığı söyleniyor.

Der Spiegel dergisine bakarak, Ralph G. aynı zamanda günindi Almanya’de arsıulusal aynı mühendislik şirketinde komutan müdürü namına çalıştı. Ana bağlantılarıysa Rusya’nın GRU askeri istihbaratının Almanya’da askeri ataşe olarak akredite edilmiş iki çalışanıydı.

Savcılara bakarak, sivil mesleği yardımıyla “birkaç Alman iş komitesine üyeydi” ve ayrıca iş dünyasından rakamlar karşı ferdî bilgileri aktarabiliyordu.

KIRIM ÜZERINE BİLGİ SIZDIRDIĞI İDDİA EDİLDİ

Ralph G., Rusya’nın Kırım’ı ulama etmesinin arkası sıra Almanya’nın Rusya ile ilişkisine ilişik resmi bir hükümet belgesinden alıntılar paylaşmakla da suçlanıyor.

Ralph G., 2020’de tutuklanmasının arkası sıra Ruslara hikmet sağladığını itiraf etti.

Yunanistan’de çaşıtlık krizi

 

KÖLE istihbaratı casus yazılımın peşinde

 

Share: