Afyonkarahisar’daki vahşette flaş evolüsyon

Afyonkarahisar’daki vahşette flaş gelişme

2 kişinin silahla vurulduktan sonraları otomobille yakıldığı olayda 3 gözaltı

Şahısların öldürüldükleri yerde 9 tabanca kurşun kovanı bulunurken, otomobilin ise benzinle yakıldığı belirleme edildi

AFYONKARAHİSAR – Afyonkarahisar’da 2 kişinin silahla vurulduktan sonraları makine içerisinde yakılması olayıyla ilişik 3 yaşama gözaltına makbuz. Gözaltına alınan eşhas ile ölenler ortada miras anlaşmazlığı olduğu öne sürülürken, antrparantez şahısların benzen dökülerek yakılan açkı içerisinde cesetlerinin çevresinde 9 yersiz mermi bulundu.

Görüngü, Bolvadin ilçesi Özburun beldesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, beldede bire bir araba yanmış halde olduğunu gören yer sakinleri durumu jandarmayı bildirdi. İhbar konusunda harekete sabık Bolvadin İlçe Bitirmiş Komutanlığına sınırlı ekipler görüngü hesabına geldiklerinde dehşete düşüren bir görünüş ile karşılaştı. Yanan otomobilin içerisinde iki kişinin donmuş bedeni ile karşılaşan ekipler peşi sıra çevrede geniş yetenekli bir inceleme başlattı. Olay Yeri İnceleme ekipleri yaptıkları incelemede arkası sıra cesetlerin silahla vurulduktan sonraları araçla birlikte yakıldığını tespit etti. Yapılan çalışmada ölen şahısların Ramazan T. ve Gürsel C. isimli kişiler olduğu belirlendi. Ekiplerin yaptıkları incelemenin arkası sıra şahısların cenazeleri otopsi için Afyonkarahisar Büyüklük Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Gözaltına alınan kişiler ile ölenler arasında bırakıt anlaşmazlığı olduğu öne sürüldü

Bölgede bulduğu 9 yersiz kapçık ve Afyonkarahisar Ululuk Hastanesindeki Adli Tababet Kurumu morguna götürülen cesetlerdeki tetkik sonucu Gürsel C. ile Ramazan T.’nin tabancayla vurulduğu belirlendi.

Şahısların öldürüldükten bilahare otomobilin benzin dökülerek yakıldığı belirlendi. Olayın peşi sıra şahısların el telefonu musahabe kayıtlarını inceleyen ekipler ölen şahıslarla aralarında bırakıt nedeniyle aralarında ağız tatsızlığı bulunduğu kanıt edilen akrabaları muhtar G.C. ile İ.C. ve B.İ. gözaltına makbuz. Şüphelilerin, Bolvadin İlçe Bitirmiş Komutanlığında sorguları sürüyor.

Share: