ABB TV yeni sezonda üstelik mülevven içeriklerle başkentlilerle buluşuyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin internet tabanlı işaret organı ABB TV, eskimemiş kitap dönemine başlıyor.

Bu sezonda bile site gündemine dair Başkentlileri yakından ilgilendiren bir nice bahis karşı bilgelik veren edimsel yayınlarla gelişigüzel eğitim bilimi, hars-sanat, spor, esenlik, yaşam ve coşku gibi farklı kategorilerde mütehammil çokça zengin mazruf izleyicilerle buluşacak.

Ankara Büyükşehir Belediye Reisi Mansur Yavaş’ın göreve gelmesinin ardından deli dolu yayınladığı ihaleler, Meclis toplantıları ve ameliyat ile tabilik anlayışına kullanılmamış benzeri dem getiren ABB TV, kullanılmamış im döneminde birlikte varlıklı içeriği, adlı konukları ve ruzname belirleyen programlarıyla Başkentlilerle buluşuyor.

Basın Ürün ve Halkla İlişkiler Ofis Başkanlığı bünyesinde hazırlanan programların birlikte ABB’ye ilişik spor kulüplerinin karşılaşmaları ile aktiflik ve konserlerin çalışkan yayınlandığı ABB TV, yıpranmamış sezona “selam” demeye hazırlanıyor.

ABB TV başkente gözgü tutuyor

Ankara odaklı ilk göstergeç kanalı olan ABB TV’da yine dopdolu programlar ve sürpriz konukların düzlük alacağını vurgulayan ABB TV Genel Ürün Sorumlusu Elif Akaydın, “Kurulduğu günden bu yana kent yayıncılığı alanında avangart çalışmalara imza atan ABB TV; yıpranmamış ürün döneminde de Başkente ayna tutmaya bitmeme ediyor. Bire Bir yandan Ankara’nın gündemini belirleyen konuları ve değerlerine ehil çıkan tematik programları izleyicisiyle buluştururken, sair yandan saydamlık ve adisyon verebilirlik ilkesi gereği etkin yayınlanan ihaleler ve meclis birleşimlerini birlikte çabucak izleme etme imkanı sağlıyor. Aynı zamanda hususi aktarılma kutlamalarındaki coşkuyu birlikte etken olarak ekranlara taşıyor. 2023 yılında de Ankara odaklı ibdai yayınları ABB TV eliyle izleyicilerle buluşturmaya devam edeceğiz” diyerek konuştu.

Büyükşehir Belediyesi Basın Kitap ve Halkla İlişkiler Eş Güdümcü Yardımcısı Gamze Yurdakul Özbaş ise, ABB TV’nin eskimemiş sezonda maharet imkanlarının artırıldığını belirterek, “Yaklaşık 2,5 yıldır cıvıltı gösteren ABB TV, yıpranmamış yayın döneminde birlikte muhteşem içeriklerle Başkentlin nabzını tutmaya bitmeme edecek” dedi.

Vatandaşlar ABB TV’yi ‘Başkent Mobil’ uygulamasının beraberinde belediyenin internet adresi üzerinden izleyebiliyor. – ANKARA

Share: