50 metre fren işleyen otomobil bahçeye uçtu

Denizli’de hovarda tıpkı şekilde ilerleyen araba, sürücüsünün 50 metre süresince fren yapmasına rağmen durmayarak tıpkısı apartmanın bahçesine uçtu. Olay anında kimsenin olmaması facianın önüne geçerken, kazada 2 sevimli hafif yaralandı.

Fenomen, Merkezefendi ilçesine mecbur Selçuk Satış Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; cadde üstünde şiddetle tıpkısı şekilde gidiş halinde olan A.K. idaresindeki Toyota bellik 20 AAK 960 plakalı araba, sürücünün fren yapmasına karşın durmayarak benzeri apartmanın bahçesine uçtu. Büyük gürültünün kopması üstüne dışarı çıkan mahalle sakinleri, ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye güvenlik güçler, keyif ve itfaiye aracı ekipleri sevk edildi.

50 metrelik fren izi

Fenomen hesabına revan afiyet görevlileri kazada sürücü ve yanındaki arkadaşını ayakta tedavi ederken, o esnada bahçede ve balkonda kimsenin bulunmaması facianın önüne geçti. Bahçeye uçan araç ise itfaiye ekiplerinin çalışması peşi sıra bulunduğu yerden çıkartılarak otoparka götürüldü. Sürücü ise ifadesi kırılmak amacıyla karakola götürüldü. – DENİZLİShare: