Son Dakika | Almanca öğretmeninin evinde 17 yaşındaki öğrencisinin dalavereli ölümü

Almanca öğretmeninin evinde 17 yaşındaki öğrencisinin kaknem ölümü

Evdeki 5 dinç ve sarıklı polis merkezine götürüldü

ANTALYA – Antalya’bile arkadaşlarıyla birlikte Almanca öğretmeninin evine giden 17 yaşındaki ortaöğretim öğrencisi, hayatını kaybetti. Polis Güçleri, gencin yabansı ölümünde eroin konu kullanımı üstünde dururken, öğretmen ve yaşı adi farklı çoluk çocuk ifadeleri uyarlanmak amacıyla polis merkezine götürüldü.

Olay, sabah saatlerinde Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Mahallesi 645 sokak üzerindeki bir apartmanın birinci katında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Almanca öğretmeni H.G.’nin evine şeb 01.30 sıralarında öğrencisi Y.K. (17), 5 arkadaşıyla birlikte geldi. Sabahleyin saatlerinde evde akışmaz olarak bulunan Y.K. için 112 Ivedi Davet Merkezi’ne yapılan ihbar konusunda olay yerine polis ve esenlik ekipleri sevk edildi. Keyif ekipleri, Y.K.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Polis Güçleri ekipleri evde yaptığı incelemede, hayatını kaybeden gencin eğin kısmının bulutsuz olduğunu ve üzerinden sâdır elbisenin yıvışık olduğunu belirleme etti.

Kesin ahiret yolculuğu nedeni otopside galiba olacak

Öğretmen H.G.’nin görüngü yerindeki geçmiş ifadesinde öğrencisiyle arkadaşlarının şeb namına tıpkısı şeyler emmek amacıyla geldiğini, hoppadak kıraathane içip şeb 03.00 sıralarında uyuduğunu ve sabahleyin 07.00 sıralarında işe gezmek amacıyla hazırlandığı esnada Y.K.’yi odada gelişmemiş vaziyette gördüğünü söylediği öğrenildi.

Öte yandan, gençlerden birisinin sabahleyin erken saatlerde yararsız konteynerine gübür attığının belirleme edilmesi üstüne, konteynerde polis inceleme yapsa de atık malzemelere ulaşamadı.

İlk ifadelerinin peşi sıra gençler ve hoca H.G. ifadeleri gönüllenmek üzere polis merkezine götürüldü. Y.K.’nin cenazesi ise savcı ve fenomen yeri tetkik ekiplerinin çalışması sonrası kesin ahiret yolculuğu nedeni incelenmek için Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili anket başlatıldı.

Share: