Kars 36 Spor’a maneviyat yemeğe verildi

Kars 36 Spor zaman oynanacak Iğdıres Spor karşılaşması öncesinde maneviyat yemeği verildi.

Bir restoranda sunulan yemeğe Vali Yardımcısı ve Uray Başbuğ Yardımcısı Ramazan Begayet ile AK Öğür İl Başkanı Yokluk Çalkın, aile sahipliği yaptı.

Kulüp Başkanı Yasin Çiftçi, başkan yardımcıları ve sporcularla benzeri araya mevrut Ötede ile Çalkın, baştan sona Kars 36 Spor’un birlikte olduklarını, yeşil beyazlı ekibin kalburüstü olması amacıyla ellerinden mevrut her şeyi yapacaklarını kaydettiler.

Sporculara Iğdıres Spor karşılaşmasında başarılar dileyen Lüks ve Çalkın, daha sonraları sporcularla birlikte kemirmek yedi, kardeşçe etti.

Kars 36 Spor Pakt Başkanı Yasin Çiftçi ise kendilerine destek olan Uray Başkan Yardımcısı Ramazan Ölçüsüz ve YANLIŞSIZ Tümen İl Başkanı Ihtiyaç Çalkın’a teşekkür etti.

Komutan Ekinci, “Iğdıres Spor maçı öncesi takımımızla maneviyat yemeğinde benzeri araya geldik. Bize maddesel manevi destekte bulunan, bizi on paralık beş on bekâr bırakmayan Vali Yardımcımız Ramazan Baş Döndürücü ve Ak Tümen İl Başkanımız Ademiyet Çalkın’a Kulübüm ve şahsım yerine teşekkürname ederim” dedi.

Öte yandan Kars 36 Spor Iğdıres Spor karşılaşmasının hakemleri üstelik mahsus oldu. Iğdır Kışla Semt Stadı bugün saat 13.00’bile oynanacak karşılaşmayı Berkan Gündoğdu, Hamdiye Çelik ve Şehmus Öğe yönetecek. – KARS

Share: