Hikmet Kahraman, Uşakspor reislik görevinden çekilme etti

Uşakspor Kulüp Başkanı ve Tıpkısı zamanda Çeltek belediye Başbuğ yardımcısı olan Bilgelik Kahraman, Uşakspor riyaset görevinden ricat ettiğini duyurdu.

Gece yarısı sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, Uşakspor’un devir işlemlerinin tamamlandığını, fakat alt yapıyı uray kendisine banko bırakmayacaklarını ve burada eskimemiş şampiyonluklar yaşatacaklarını ve kader sporcular yetiştireceklerini belirtti.

Uşakspor Başkanlığını 3 yıldır sürdüren Uşak belediye Başbuğ yardımcısı Bilgi Alp kulübün, Galatasaray sakat yöneticisi Ural Aküzüm’ün sahibi olduğu, “Uşakspor Sportif Ameliyat A.Ş.”ye devredilmesinden sonraları reislik görevinden istifa etti. Alp, istifasını şu ifadelerle kamuoyuna duyurdu, “Üç zaman geçmiş baskı ve kapalı ayrımsız dönemden geçerken başlayıp nazik benzeri gururla, şerefle yapamaya çalıştığımız yetişkin Uşakspor’umuzun başkanlığından zaman fiktif ile yöntemince şaz bulunuyorum. Diğer taraftan bildiğiniz üzere takımımızda antlaşma ile ilişkin bitmeme eden bir süreç vardı. Zaman işlemi daha çok tamamlandı ve takımımız bundan sonraki süreçte Uşakspor Sportif Işler A.Ş. olarak çalışmalarını sürdürecek”

“Bu şehrin gençlerini bırakmıyoruz”

Alt yapıda bitmeme edeceklerini tamlayan Alp, “Özellikle yayımlamak istiyorum ki değme zaman bizler bile elimizden geldiğince Uşakspor’umuzun yanı sıra ve destekçisi olamaya bitmeme edeceğiz. Ruhunu ongun bildiğimiz, günahsız değerlerine baştan sona ürkmek duyup erbap çıktığımız Uşakspor’de, elbette ki imdi de tıpkısı kasırga kendisini gösterecek, camiamız temas geçen dolaşma büyüyerek güçlenecektir. Özellikle Belediye Başkanımız Mehmet Çakın başkanımızın isteğiyle bu şehrin gençlerini bırakmıyoruz. Takımımızın alt yapısını hususi bir protokol ile Uşak Belediyesinde devam edeceğiz. Görev yaptığımız süre boyunca alt çatı ve tesisleşmeye iri önem vererek bu konuda çokça çalıştık” dedi. – UŞAK

Share: