Havalimanlarına EXPO 2023 Onikişubat ve Kahramanmaraş afişleri asıldı

Kahramanmaraş’ta düzenlenecek olan EXPO 2023’ün lansman çalışmaları çerçevesinde havalimanlarına propagandist afişler yerleştirildi.

Acun Fuarı namına aşina EXPO’yu 2023 yılında Kahramanmaraş’a haiz Onikişubat Şehremini Hanefi Mahçiçek, başlattığı tanıtım atağıyla hem EXPO 2023 markasını hem dahi kenti tanıtmaya bitmeme ettiği bildirildi. Havayoluyla seyahat eden yerel ve yabancı turistlerde EXPO 2023’ün Kahramanmaraş’ta yapılacağı algısını tasarlamak için Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndaki 16 yaya körüğüne toplamda 160, Ankara’daki Arsıulusal Esenboğa Havalimanı’ndaki 11 bulaşan körüğüne ise 110 afiş asıldı. Kahramanmaraş Havalimanı’dahi tanıtıcı afişlerle donatılırken, yaşayan tıpkısı EXPO 2023 algısı oluşturulmaya çalışıldığı kaydedildi.

Milyonlarca ziyaretçinin kullandığı seçme iki havayoluna yerleştirilen afişlerde hem EXPO 2023’ü ve projeler hem da Kahramanmaraş anlatılırken, ziyaretçilerin EXPO 2023’e paydaşlık marifetiyle kenti aşinalık fırsatı bulması hedeflendiği rapor edildi. Ası tanıtımlarıyla, kentin saf, tarihi ve kültürel zenginlikleri anlatılırken, kazançlı açından üstelik millî ve uluslararası yatırımcıların Kahramanmaraş’taki envestisman fırsatlarını henüz yakından tanımalarına imkan sağlanacağı aktarıldı.

Tanıtım çalışmalarında farklı şehirler ve ensiz dışında çalışmalara bitmeme edileceği belirtildi. – KAHRAMANMARAŞ

Share: