Foto için kimileri yere düştü kimileri üstelik sakim anlar yaşadı

Fotoğraf üzere kimileri yere düştü kimileri dahi ucuz anlar yaşadı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Safranbolu’da

KARABÜK – Karabük’ün Safranbolu ilçesinde ayrımsız paradigma ziyaretlerde mevcut İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile fotoğraf çektirmek isteyen kâh vatandaşlar kendilerini yerde bulurken bazıları de pimpirik anlar yaşadı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Rum turu çerçevesinde Karabük’ün Safranbolu ilçesine geldi. Şehremini Elif Köse yoluyla karşılanan İmamoğlu yoğun istekle karşılandı. Şehremaneti önünde konuşan İmamoğlu, verdikleri mücadelenin milletin boy bos mücadelesi olduğunu anlatım ederek, “O bakımdan görüyoruz kim vatandaşlarımızın vicdanında bu debi meydan bulmadı bulmayacak” dedi. Acı, zehirli dilin siyasetin asıl merkezine oturmuş durumda olduğunu tamlayan İmamoğlu, “Edilmedik laflar, atılmadık iftiralar ve ortaya koyan karışıklık fesat işleri türkçesi belki da Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ayan mesafe tek böyle olmamıştı. Fakat milletimizin sunturlu bakışıyla buna akıbet vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın arkası sıra esnafları karşılaşmak talip İmamoğlu ile fotoğraf çektirmek talip vatandaşlar izdihama posta açtı. Bazen vatandaşlar da fotoğraf çektirmek için açılan koridorda yaşanan itiş kakış sonrası kendilerini yerde buldu. Ayrımsız yurttaş da korumalara “Bu adama uymazlık vermeye mi geldik?” diye aksülamel gösterdi.

Share: