Elon Musk, şirkette uyuya küsurat karı çalışanı görünce harekete geçti

Twitter’da, uzun saatler kılmak görünüşe bakarak haddinden fazla kazandırıyor. Twitter’ın eser yönetimi direktörü Esther Crawford bunun yer nazik örneği türlü. Teşrinisani ayında Crawford, Twitter merkezinde yerde, sim bire bir aymazlık tulumuna çevrilmiş ve ayn maskesi takmış halde uyurken çekilmiş bire bir fotoğrafını paylaştı.

PAYLAŞTIĞI FOTO VİRAL OLDU

Crawford Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Ekibiniz sonuç teslim tarihlerini yakalamak üzere aralıksız uğraşırken zaman zaman #SleepWhereYouWork (Çalıştığınız yerde uyursunuz)” diyerek tweet attı. Crawford’un fotoğrafı viral oldu ve bir nice kişi Musk dönemindeki etraflı düzentileme saatlerinin göstergesi kendisine şirketi eleştirdi. Ancak görünüşe göre Esther Crawford’un hayatı daha iyiye gitmiş durumda.

KADERİ BİR ANDA DEĞİŞTİ

Musk, Twitter’ı devralmadan geçmiş 39 yaşındaki Crawford orta dozaj bire bir çalışandı, ancak kaderi kısmen Twitter fotoğrafı ve antrparantez Twitter’ın kahve dükkanı The Perch’te Musk ile talih eseri karşılaşması sebebiyle değişti.

ÖDEMELERDEN MESUL GENEL MÜDÜR OLDU

Financial Times’ın haberine Crawford kendisini Musk’a tanıttıktan sonra ödemeler ve zımni üreticileri için temas etmek üzere onunla bir ülfet ayarladı. Elon Musk, Twitter’da gökçe tik satmak istiyordu. Elon Musk ödemeler üzerine Crawford’un fikirlerini beğenmiş olmalı kim dinç eş Twitter’da ödemelerden sorumlu genel müdür pozisyonuna geldi. Esther Crawford’un Twitter’da Elon Musk’ın andıran çemberine girdiği belirtiliyor.

Share: