Bilecik haberleri: Bilecik Belediyesi’nin Halk Günü Uygulamasına Vatandaşlardan Pahal İlgi

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, değme hafta gerçekleştirilen ‘Umum Günü’nde vatandaşları makamında ağırlayarak, temenni ve şikayetlerini dinliyor. Vatandaşların talepleriyle bir tane biricik ilgilenen Subaşı, ilgilendiren birimlere mukteza talimatları vererek taleplerin gelişmemiş sürede çözülmesini sağlıyor.

Her hafta 14.00-16.00 saatleri beyninde gerçekleştirilen Halk Günü’ne bu hafta temenni gösterişli olunca Komutan Vekili Cıda, uygulamanın saatlerini esneterek vatandaşları makamında ağırlamaya devam etti. Subaşı, tüm vatandaşları yegâne biricik kulaktan sorunlarını çözmek üzere ilişik birimlere emir verdi.

Vatandaşlar da detaylı süredir bitmeme eden ‘Ahali Günü’ uygulamasından nazik memnuniyet duyduklarını belirterek, Subaşı’ya teşekkürlerini iletti. Müzakere sonucunda taleplerin daha aceleci çözüme kavuştuğunu kaydeden vatandaşlar, uygulama ile sevgili ve taleplerini başkanlık makamına iletirken tıpkı yandan de şehrin yönetimine katıldıkları amacıyla antrparantez mutlu olduklarını belirtti.

Share: