Beklenti Özdağ’dan Vekil Soylu’ya: “Talih Güvenliği İçin Zılgıt İçeren Gâh Çalışmalarını Türk İstihbarat Birimi ile Resmi Yazışmayla Paylaştım”

Yengi Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, “İstihbarata dair ve ülkemizin güvenliği için gözdağı içeren gâh çalışmalarını da Soylu’nun Türk duyum birimi ile resmi enformasyon ile paylaştım. Altını çizerek söylüyorum, resmi yazıyla paylaştım. Bundan Sonra şevket arşivine girdi. Süleyman hangi paylaştığımı adisyon ediyorsundur” dedi.

Galebe Partisi Umumi Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından, “Verdiğim ayrımsız hafta sürede ne yaptın Süleyman? Trol ordunu ve kontrolündeki siteleri tetikçilik ve bozuk/bakir iftiralar üzere kullandın! Galebe Partisi iftiraları, hakaretleri, fiili engellemeleri aşarak için bitmeme edecek” notu ile tıpkısı videoteyp paylaştı. Özdağ, videoda şu açıklamaları yaptı.

” Süleyman Soylu’nun Beklenti Özdağ’a ve Zafer Partisi’hangi; küfürler, hakaretler etmesine, anayasayı çiğneyerek Hatay’a, Kilis’e Öncüpınar Eksen Kapısı’na sokmama girişimlerinde bulunmasının, istihbaratı kullanarak izlem ettirmesinin, troller ordusuyla iftira attırmasının nedeni Galebe Partisi’nin sığınmacılar politikasıdır. Bu çok net, Utku Partisi’nin bu tavrından haddinden fazla rahatsız oluyorlar. Utku Partisi’nin sığınmacılarla ilgili Türk halkından gizlenen gerçekleri anlatmasından çokça erinçsiz oluyorlar. Sığınmacıların vatanlarına dönmesini talip Türk halkının desteğini Galebe Partisi’nin herhangi bir geçen devir daha etkili tıpkı şekilde almasından çok huzursuz oluyorlar. Özetle bu çekişme benim ile Aristokrat beyninde şahsi aynı savaş değil. Bu, fehamet araçları kullanılarak Zafer Partisi’ne ve Zafer Partisi’nin politikalarına karşı gerçekleştirilen tıpkısı geveze. Türkiye’nin ‘Göçmenistan’ olmasına ve bağırsak savaşa sürüklenmesine karşı çıkan Zafer Partisi’ni terörize ederek susturma çabası içindeler. Susmayacağız. Korkmayacağız. Dümbelek girişim atmayacağız. Üzerimizdeki tarihi görevin ne kadar balaban olduğunu biliyoruz.

“KAYNAKLARI, MUHALİFLERİNİ ANAYASAYI ÇİĞNEYEREK İZLETMEK İÇİN KULLANDI”

Süleyman Soylu, 25 Temmuz 2016’dan sonra İçişleri Bakanı oldu ve İçişleri Bakanlığına Türk milleti vasıtasıyla sağlanan kaynakları, Türk milletinin güvenliği amacıyla değil; YANLIŞSIZ Tümen içindeki ve DOĞRU Fırka dışındaki muhaliflerini anayasayı çiğneyerek izletmek amacıyla kullandı ve görüyoruz ki bibi kullanmaya devam ediyor. Bunu pekâlâ yapıyor? İçişleri Bakanlığının yetkililerinin bana verdiği bilgiye göre; HTS kayıtları, Whatsapp dahil hep yazışmaların, konuşmaların izlenmesi, MOBESE kayıtlarının izlenmesi, vezneci kayıtlarının izlenmesi, otel kayıtlarının izlenmesi ve gerekirse fiziksel izleme yöntemleriyle gerçekleştiriyor. Temsil bunların kâffesi bana cebin uygulandı ve uygulanmaya bitmeme ediliyor. Hassaten ego yıllar geçmiş benzeri tweet attım ‘Arkamdaki polis güçleri ekiplerini çek Süleyman, füru yoruluyorlar, bir molekül dahi namevcut ortada’ diyerek.

“VALİLERİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ DYP’Lİ AİLELERİN İÇİNDEN SEÇİYOR”

Aristokrat’nun İçişleri Bakanlığında ayrımsız birlikte trol ordusu kurduğunu biliyoruz. Bu troller elden Soylu üzere çalışıyorlar. Hangi ihtişam üzere çalışıyorlar hangi SELIM Fırka üzere çalışıyorlar. Aristokrat ongun benzeri teşkilatçı valilerin nazik ayrımsız bölümünü DYP’li ailelerin içinden seçiyor. DÜRÜST Öğür dışında ayrımsız partileşme çabası, kendisi ne kadar ‘Siyaseti bırakacağım’ bile dese benim güzeşte hafta yaptığım açıklamadan sonraları akilane değil. Bibi bitmeme ediyor. Aristokrat herhalde en çok başı yerde ile fotoğrafı olan içişleri bakanı.

“ÜLKEMİZİN GÜVENLİĞİ İÇİN TEHDİT İÇEREN BAZI ÇALIŞMALARINI DA SOYLU’NUN TÜRK İSTİHBARAT BİRİMİ İLE RESMİ YAZIŞMA İLE PAYLAŞTIM”

Kızıl yurttaşlarım burada sizinle paylaşmayacağım, istihbarata dair ve ülkemizin güvenliği için gözdağı içeren ara sıra çalışmalarını bile Soylu’nun Türk İstihbarat birimi ile resmi iletişim ile paylaştım. Altını çizerek söylüyorum, resmi yazıyla paylaştım. Çıktı büyüklük arşivine girdi. Süleyman hangi paylaştığımı anlayış ediyorsundur. Sizler üstelik hatırlayacaksınız Süleyman benzeri hafta evvel aynı açıklama yaparak telefonda küfürleşmediğimizi söyledi ve ekledi, yemeden içmeden kamuoyu uğrunda söylediklerimi tekrarladım dedi. Kamuoyu uğrunda benim hayvandan dun olduğum hakaretiydi, olur bunu söyledi ve Aristokrat bunu küfür yerine akseptans etmiyormuş anlamış olduk. Ama ego da ona gereken cevabı verdim, o birlikte bana gine küfretti. Yani bu konuda de yalan söylüyor.

“YA SÜLEYMAN, AMERİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’NE BENİ DİKKATE ALIN DİYE EŞ YOLLAYAN SENSİN”

Soylu bu konuşmasında gene beni Amerikalı aparatı yerine nitelendirdi. Evvel da ayrımsız komik yardımcısı var, beni Amerikalı kuklası olmakla suçlayan tıpkısı tweet attı. ya Süleyman, Amerikalı Büyükelçiliği’ne, ‘beni dikkate alın’ diye kayirici yollayan sensin. KUL’nin Afganistan’dan yolladığı Afgan ordusunu resmi üniformaları ile senin korumak zorunda olduğun sınırlardan geçerek Türkiye’ye soktular ve sen seyrettin. Bilcümle Batı’nın kalsın diye çabaladığı sığınmacıları Türkiye’üstelik ağrımak için çalışan sensin ve senin mensubu olduğun YANLIŞSIZ Parti. Onların vatanlarına dönmesi üzere mücadele eden bile tığ Galibiyet Partililer. Biz Amerikalı kuklasıyız; siz ne oluyorsunuz? Sen hangi oluyorsun?

“OĞLUM HİÇ AMERİKAN BÜYÜKELÇİLİĞİ’NİN ANAOKULUNA GİTMEDİ. ANKARA’ÜSTELIK TANINAN BİR OKULUN TED ANKARA KOLEJİ’NİN ANAOKULUNDA OKUDU”

Kul bu iftira üzerine Aristokrat’evet aynı izah yaptım dedim ki ‘Bunu duyum kaynaklarına istinaden söylüyorsan git Yargıtay Başsavcılığı’na yanlışlık duyurusunda bulun. Sana da 7 dönüş süre.’ Sen ne yaptın Soylu? Sen kurduğun anılmış trol ordusu ve Kafile İdaresi üzerinden fonladığın düzme siteler aracılığı ile ahlaksızcasına iftiralar atmaya devam ettin. Aşağılık seviyeyi bu kadar düşüreceğini ego birlikte durum etmemiştim. 10 yaşındaki oğlumun Amerikalı Büyükelçiliği’nin anaokuluna gittiği iftirasını attın. Hemen trollerin atmadı Süleyman, Bakan Yardımcın İsmail Çataklı bu iftirayı geçmiş tekrarladı. Bala anaokuluna 3-5 gözyaşı arası gider. Süleyman velev kim gitti, 3 yaşındaki bala siyasete söylenegelmiş mı be âdem? Da oğlum tek Amerikan Büyükelçiliği’nin anaokuluna gitmedi. Ankara’de tanınan bire bir okulun TED Ankara Koleji’nin anaokulunda okudu.

“BEN ŞEVKET İŞLERİNİ SENİN FARKLI NAMINA CİDDİYE ALIRIM”

Süleyman yetmedi, baldızımı Amerikalı Büyükelçiline yerleştirdiğim iftirasını attınız. Dahi karımdan de baldızım ile olan ilişkilerimden dolayı ayrılmışım. evet Süleyman böyle yılışıklık imkânsız. Oğlum siz istihbaratı böyle mi yapıyorsunuz? Benim on paralık baldızım olmadı ki. Evet, bunlarla üstelik yetinmedi senin elemanların ve sen kardeşimin mufassal yıllar ÇAKER’dahi yaşadığını ve CIA’nın Türkiye Masası’nda çalıştığı iftirasını attın. Bibi senin kontrolündeki sitede duruyor bunlar. Süleyman, kardeşim değil ayrıntılı yıllar tıpkısı dönme de KUL’bile yaşamadı. CIA’ye dahi ayrımsız ahit de çalışmadı. Ne yaptı yıllar önceki Amerikalı Büyükelçiliğine Türk basınından 3 gazetenin tercümesini başıboş taşeron olarak yaptı. ve Süleyman, daha önce birlikte askerliğini, kalabalık açacak okulunda subay olarak yapmıştı. Özetle bu, senin dahi kavrama kapasiten bunu anlamaya yeteceğini düşünüyorum amma ego izzet işlerini senden ayrımlı kendisine ciddiye alırım, bu konuda dönemin MİT Müsteşarına, teşkilatta müzakere ederek vukuf verdim. Türk devletini kazara bu kök amal imkânsız Süleyman. Sayın Müsteşar hayatta ve aleniyet sor.

Bilcümle bu iftiralar yetmedi Süleyman partimize uzak ve yakın, memur, sempatizan birçok kadına iftira attırdın. Eksantrik alçaklar de bühtan attılar hepsini mahkemeye verdik. Fakat sen trollerin arkasına sığındın. Geçen sefer seni bu iftiraları attırma diye niteleyerek uyarmıştım whatsapp üzerinden. Bu kadınlar, çocuklarının anneleri. Annelerin kızları… Aynı iftiraya uğrayan kadın seni Süleyman Aristokrat’ya şikayet ederim diye nabız atınca korkuyla iftirayı sildiler biliyor musun? Çünkü senin hesapların bunlar. Bu kadınlar üzerinden bakımsız bühtan siyasetini bırak. Bırak milletin özel hayatını izlem etmeyi… Kimlerinkini kurcaladığını biliyoruz. Kimlere hangi siyaseti yaptığını, DOĞRU Öğür içre yaptığını biliyoruz ve Süleyman zinhar korku. Ego senin temaşa ettiğin sağtöresel siyaseti hiçbir ahit sahne etmeyeceğim. İçişleri çayhanelerinde yapılan dedikoduları ne ego tekrarlayacağım hangi üstelik partimden birilerinin paylaşmasına cevaz vereceğim. Siyaset hakeza yapılmaz oğlum. Yapacaksan siyaseti eş kabilinden yap. özel yaşam üzerinden siyaseti FETÖ tıpkı düşkün casusluk örgütleri yaptı Süleyman.

Unutmadan şunu da söyleyeyim, fırka yapmak için yaptığın icraat sırasında ÇAKER Büyükelçiliği ile ilişki kurmuştun ya, İçişleri Bakanlığı yetkililerinin bana ilettiğine göre sana verilen karşılık; ‘Önce maden ile bağlantısını kessin bilahare’ şeklinde reşit. Ego İçişleri Bakanlığı’ndaki bürokratların yalancısıyım. İyi günler Süleyman.”

Share: