Antalya’da babasını öldürüp annesini aheste yaralayan Moskof gezici yakalandı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çekiçle babasını öldürüp annesini güç yaraladıktan sonraları kaçan Acımasız turist, açıkgöz ekiplerince yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığınca dinlence yaptıkları otel odasında esbak çekiçle babasını öldürüp, annesini pahal yaralayan Acımasız turist Dmitry Stepanov’un yakalanması özel kadro oluşturuldu.

Güvenlik kamerası kayıtlarından Antalya’ya gittiği belirlenen karanlık, İstihbarat Büro Müdürlüğü, JASAT ve Manavgat İlçe Kurnaz Komutanlığı ekiplerinin teknik ve fiziki takibi sonucu kent merkezideki ayrımsız aksata merkezinin selim yaya yerine yakalandı.

Manavgat İlçe Güllabi Komutanlığına getirilen şüphelinin rapor işlemleri sürüyor.

Öte yandan, özel hastanede tedavisi süren asıl Tatiana Stepanov’ın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Hastane yetkilileri, Tatiana Stepanov’un öldüğüne dair kâh matbuat iz organlarında kayran düzlük haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurguladı.

Olay

Çolaklı Mahallesi’ndeki 5 vazıh ayrımsız otelde tatil fail ve psikolojik rahatsızlığı bulunduğu kanıt edilen Dmitry Stepanov, daha isimsiz nedenle asıl ve babasıyla tartışmıştı. Stepanov, tartışmanın büyümesi konusunda çekiçle babası Pavel (62) ve annesi Tatiana Stepanov’a (64) saldırmıştı. Otele çağrılan keyif ekipleri, Pavel Stepanov hayatını kaybettiğini belirlemiş, korkulu yaralanan anne ise özel aynı hastaneye kaldırılmıştı. Olayın arkası sıra otelden ayrılan Rus turistin yakalanması için say başlatılmıştı.

Share: