Zor maaşını ING’ye taşıyanlara 3.500 TL’ye varan katma şartsız akça özendirme

Dijital gücüyle ve hazırlop bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık yapıt ve hizmetleri geliştiren ve müşterilerine hayatın ortamında analizör sunan ING Türkiye, zahmetli maaşını ING’ye taşıyanlara 3.500 TL’ye varan eklenmiş şartsız akçe teşvik sunuyor. Maaşını taşıyan emekliler, mütekait arkadaşlarını birlikte ING’li yaptıkları takdirde adam başına 250 TL ve bildirme çokça 5 arkadaşını tebliğ etmek koşuluyla toplamda 1.250 TL’ye vasıl ek özendirme kazanabiliyor. Zahmetli maaşını ING’ye taşıyanlar, 1 aylık mecmu sağlık tutarları; 1.500 TL’ye kadar ise 2.350 TL, 1.500 TL – 2.500 TL arası ise 2.900 TL ve 2.500 TL ve üst ise 3.500 TL akça teşvik almaya adalet kazanıyor. Zor maaşını 3 sene boyunca ING Türkiye’den alma taahhüdü veren ve akçe teşvik ödemesi alan kâin ve yıpranmamış emekli aylık müşterileri birlikte ING’nin özendirme kampanyasından yararlanabiliyor. ING Türkiye’nin kampanyasından 17 Haziran 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında nakit özendirme düz müşteriler faydalanıyor.

Emekliler, Turuncu Ekstra’nın avantajlarından 3 ay süresince gider koşulu olmadan yararlanıyor

Tasarruf odaklı ve avantajlarla dolu Turuncu Ekstra programına karışma olan ING’liler, izlence kapsamında belirlenen mahiye masraf tutarına ulaştıklarında ekstra avantajlar kazanıyor. Emekli maaşını ING’ye taşıyanlar, Turuncu Ekstra programının tam ekstra avantajlarından 3 kamer süresince gider koşulu olmadan yararlanabiliyor. Turuncu Ekstra programı kapsamda ING’li emekliler, Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarına mülhak nema kazanabiliyor, servet transferi işlemlerini ING Kıpırdak ve Genel Ağ Şubesi’nde ücretsiz gerçekleştirebiliyor ve mecmu ATM’lerden ücretsiz servet çekip yatırabiliyor. Emekliler antrparantez, ihtiyaç kredisi kullandıklarında güven ödemelerine nakit iade ayrıcalığıyla avantajlı yüreklilik repo oranından faydalanabiliyor, Destek Adisyon limitleri dahilinde ayda 3 işlemlerini faizsiz taksitlendirebiliyor yahut erteleyebiliyor.

ING, emeklilere özel birçok dokunulmazlık sunuyor. ING’li emekliler Destek Hesap ile mahiye gününü beklemeden, hesaplarında dünyalık olmasa dahi nakit çekebiliyor ve akçe ihtiyaçları amacıyla onlara özel avantajlı Faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabiliyor. Maaşını ING’ye atmak isteyen emekliler, nakil işlemlerini şubeye gitmeye lüzum kalmadan e-büyüklük üzerinden evet birlikte eş cüzdanlarıyla ING şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Kullanılmamış mütekait olanlar ise mecbur olduğu kurumlarda vezneci tercihini ING kendisine belirterek aylık müşterisi olabiliyor.

ING Türkiye, sürdürülebilirlik angajmanlı sendikasyon kredisini yeniledi

ING Türkiye araştırması: Tasarruf eğiliminde yüzde 5 çoğalma var

ING Türkiye ve Hepsiburada teşrikimesai ile satıcılara ING’den özel avantajlar

Share: