Yolda gördüğü karı hayatını kötü etti! Öğrendiği değme gerçekle darbe konusunda çarpış aldı

Belçika’dan Kayseri’ye gelen ve burada yaşamaya başlayan 41 yaşındaki Mükremin Tercan, 2 yıl evvel yolda gördüğü ve hoşlandığı E.B. ile tanıştı. Ikbal ilişkisine dönen tanışmada iddiaya bakarak E.B.’nin bağdaşmaz konuşmalarından şüphelenerek çevreden araştırmaya başlayan Tercan, yeğeni kendisine tanıştığı kızın E.B.’nin günahsız kızı olduğunu ve otama gördüğünü iddia ettiği babasının dahi 6 sene evvel memat ettiğini öğrendi.

HEM DOLANDIRDI HEM DE ALTINLARINI ÇALDI

Tercan, E.B.’nin kendisinin ve babasının cerrahi müdahale parası ve çeşitli ihtiyaçlar bahanesi ile kendisini dolandırdığını ve konuşmak için buluştuklarında de arabasından telefonunu, paralarını ve altınlarını çalarak kaçtığını söyledi. E.B. üzerine yanlışlık duyurusunda bulunan koca, yetkililerden müzaheret bekliyor.

“PARÇALANMAMIŞ KREDİ KARTI BORÇLARINI ÖDEMEMİ İSTEDİ, KABUL ETTİM”

Mükremin Tercan, E.B. ile 2 sene geçmiş gezerken tanıştığını söyleyerek, “2020 yılında çarşıda gezerken bire bir bayan kibar ile tanıştık. Birbirimize telefon numaralarımızı verdik. Elan sonradan görüştük ve ben ailemle tanıştırdım. Içtenlikle olduğuna inandım, güvendim. O birlikte zat ablası ve yeğeni adına tanıttığı öz kızı ile tanıştırdı beni. İlişkimiz bu şekilde ilerlerken ego dahi ailemin idraksiz kalanı ile tanıştırdım kendisini. Bana tek evlilik yapmadığını, hastalığından kıran çocuğu olamayacağını söyledi. Her şeyi kabullendik, inandık ve destekledim onu seçkin ahit hem ruh bilimsel hem dahi maddi adına. Ego şu dakika 41 yaşındayım ve hiç evlilik yapmadım. Kendisini sevdim, inandım ve bu şekilde tanışıklığımız devam etti. Henüz sonra kendisinin huzursuz olduğunu, operasyon almak istediğini söyledi. Ego bile kabullendim ve masraflarını karşılayabileceğimi söyledim. Çünkü ben bunları konuşmadan kendisi ile evlilik talebinde bulundum ve kendisi dahi olumlu düşündüğünü ve olabileceğini ve makul benzeri zamanda bizi evine davet edeceğini söyledi. Benden tekmil yüreklilik kartı borçlarını ödememi istedi, kabul ettim. Bu benim eşim olacak neden bazı şeyleri yüklenmeyeyim dedim. Işler masraflarını karşıladık. İstekleri tek bitmedi onları karşıladık” dedi.

“TAM BİRİKİMLERİMİZİ BU KADINA HARCADIK”

Kendisine 2 yıldır hasta babasına bakıldığının söylendiğini ancak E.B.’nin babasının 6 yıl önceki son ettiğini öğrendiğini söyleyen Tercan, “Bir insanın köşede aynı birikimi tamam dünyaevi için ve birlik birikimlerimizi tığ bu kadına harcadık. Çünkü namına inandık. Daha sonra babasının marazlı olduğunu söyledi.

“2 SENEDİR BAKTIĞI BABASI 6 YIL ÖNCEKI CAMIT”

Halbuki benim araştırmalarımda babasının 6 sene önce irtihal ettiğini öğrendim. 2 sene süresince babasına baktığı üzere sabır ile beklediğimiz insandı. Babasının ve kendisinin şifahane masraflarını karşıladıktan bilahare baktım tutarsızlıklar var. Yalanları ortaya çıktıktan sonra bile ego namına sebep hakeza yaptığını sordum. Bunlardan önce dahi ben namına bili insanlar olduğumuzu, birbirimizi kandırmamamız gerektiğini ve konuşu sıkıntısı varsa âdem olarak yardım etmek istediğimi söyledim. Anca ayrımsız molekül olmadığını defalarca söyledi. Maalesef kendisine inandık ve yalanları ortaya çıktıktan sonradan ben şikayetçi oldum kendisinden. İki periyot bilahare da kendisi bana telefon açtı “Gel akıllıca şekilde anlaşalım” dedi. Bana tenkil kararı çıkardı” ifadelerini kullandı.

“‘KONUŞALIM’ DEDİ, ARABADAN TELEFON ALTIN VE PARALARI ÇALDI”

Mükremin Tercan, E.B.’nin kendisini konuşmak üzere çağırdığını ve arabada kâin el telefonu, zer ve paraları çalarak kaçtığını söyleyerek, “Ben zılgıt ve hakaret etmedim namına ama maalesef tek husus üstelik kanıtlayamadım. Kendisi ile buluştuk ve kendisi bana susadığını su istediğini söyledi. Ben dahi su almaya gittim ve arabaya döndüğümde baktım kaçıyor. Nereye gittiğini sorduğumda bana benimle konuşmayacağını söyledi. Ego dahi kendisinin beni aradığını söyledim ve sonraları arabaya döndüğümde çökertme telefonumu, az buçuk bile kızıl ve param vardı onları alıp gittiğini ayırt ettim. Tığ şikayette bulunduk ve hala dahi müddeiumumilik süreci bitmeme ediyor. Ego yetkililerden arkalama istiyorum. Gözdağı edildiğimiz için ailem korkuyor ve Türkiye’ye gelemiyorlar. Tığ daha çok verdiğimizi alamayız amma benzeri kişiyi teehhül vaadi ile oyalamak bire bir yanlışlık ve kanunun işlemesini istiyoruz tığ” dedi.

Share: