Yıpranmamış otobüslerin ilk testini Başkan Büyükkılıç yaptı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nce elan konforlu ve emniyetli erişim için satın alınan yüksek kapasiteli 12 skor körüklü otobüslerin konfirmasyon alınmaya başlandığını açıkladı. Başbuğ Büyükkılıç, konforu ve teknolojisi ile göz dolduran körüklü otobüslerin geçmiş test sürüşünü bile trafiğe sınırlanmış alanda gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediye Reisi Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’yi, seçkin alanda olduğu kadar erişim alanında de elan gür noktalara taşıma hedefiyle projelerini hayata geçirmeyi sürdürüyor. Ulaşım filosuna 18 metre uzunluğunda 12 sayı eskimemiş körüklü otobüs ekleyen Büyükşehir Belediyesi, muvasala filosuna dahil etmeye başladığı faziletli kapasiteli, konforlu, sakat dostu otobüsleri Kayserililer’in hizmetine sunuyor. Bu çerçevede, geçmiş etapta doğrulama alınan iki körüklü otobüsü inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, trafiğe kapalı alanda direksiyona geçerek, otobüsleri test etti. Yeni otobüslerin ergonomik ve konforlu olduğunu tabir fail Başkan Büyükkılıç, “Ulaşımda hizmetlerimize çabukluk veriyoruz. Taşıma sistemimizin verimini daim arttırırken, ulaşım filomuzu da genişletiyoruz” dedi. Büyükkılıç, kullanılmamış otobüslerin şiddetli olmasını murat ederek, “Yıpranmamış otobüslerimizle birlikte güçlenen muvasala filomuz yardımıyla vatandaşlarımız elan abat aynı şekilde hizmet alabilecekler. Efdal kapasiteli, mânialı dostu, teknolojik otobüslerle yolcularımıza daha konforlu hizmet sunmayı hedefliyoruz. Yeni otobüslerimiz şehrimize kandırıcı iyi olsun” diye konuştu.

Komutan Büyükkılıç’a, Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy, Muvasala A.Ş. Umumi Müdürü Mehmet Canbulut ve ofis başkanları da zevcelik etti. – KAYSERİ

Share: