Yaya Kaldırımı üstünde suratsız çanta alarmı

Yaya Kaldırımı üzerinde sakil çanta alarmı

Karaman’üstelik yaya kaldırımı konusunda bırakılan çirkin çanta, bomba imha uzmanı marifetiyle fünye ile patlatılırken, içinden betik ve kıyafetler daha çok

KARAMAN – Karaman’de kaldırım üzerine bırakılan yabansı çanta, bomba imha uzmanı marifetiyle fünye ile patlatıldı. Patlatılan çanta kullanılamaz ağıl gelirken, içinden mektup ve kıyafetler çıktı.

Görüngü, akşam ezanı saatlerinde Üniversite Mahallesi Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Dişçilik Fakültesi nizamiyesi yakınında yaşandı.

Yaya Kaldırımı üzerinde iyesiz çanta olduğunu gören vatandaşlar durumu lahzada polise bildirdi. Adrese mevrut resmi ve sivil polis ekipleri önce yerine caddeyi kurgu trafiğine kapatarak kasaba güvenliği aldı. Vatandaşların dahi bölgeden uzaklaştırılmasının ardında bomba imha uzmanı çağrıldı. Görüngü namına gelerek hususi kıyafetini giyen bomba imha uzmanı, arama ettiği çantaya fünye yerleştirdi. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından kontrollü tıpkı şekilde patlatılan aynasız çantadan mektup ve kıyafetler bundan sonra. Etrafa dağılan kitap ve kıyafetler ise incelenmek amacıyla polis vasıtasıyla toplanarak götürüldü.

Share: