Uşakspor’da teknik heyet ve kadroya berkitme

Münasebet günü Diyarbekir Spor ile oynayacağı karşılaşma ile lige sezona başlayacak olan Uşakspor, kadrosunu 3 eskimemiş topçu ve 4 teknik adamla güçlendirdi.

Daha geçmiş 14 futbolcuya imza attıran Uşakspor Sportif Hizmetler A.Ş, Bucaspor, Galatasaray ve Başakşehir giyen genç milli sağlıklı katı Meram Şenel (19), Alman ve İngiliz ekiplerinde suret giyen kesici Sefahat Yiğit (25), elan önce Sandıklıspor, Bodrumspor, Batman Petrol, Soma Spor, Uray Derincespor ve Kuşadası Gençlikspor formaları giyen sol ayaklı itidalli kayran oyuncusu Mehmet Sadık (29) ile anlaştığını duyurdu. Ayrıca madun yapıdan yetişen zihayat stoper Süleyman Emre Ödemiş ile de hevesli sözleşmeye imza atıldığı açıklandı.

Daha ilk Teknik Yönetmen adına Bülent Atak ve Sportif Direktör adına Recep Yazar ile anlaşan Kırmızı siyahlı yönetim beceri kadroyu kaleci antrenörü Şehmus Demir, atletik performans antrenörü Ahmet Keder, takat sınırı analiz antrenörü Yenmiş Çağan ve 3 yıldır Uşakspor’da yardımcı çalıştırıcı yerine görev eden Azamet Karakaş ile güçlendirdi. – YARDIMCI

Share: