Uşakspor’da antlaşma tamamlandı

TFF 2’nci Kütle ekiplerinden Uşakspor’de kulübün Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Ural Aküzüm’e devir süreci resmen gerçekleşti. Aküzüm yönetiminde maharet direktörlük görevine Bülent Akın’ı getirip transferi şişman ölçüde tümleç kulübün adı Uşakspor Sportif Faaliyetler A.Ş. adına değişti. Ahit sürecinin tamamlanmasıyla açıklama yayınlayan Sakat Komutan Vukuf Yiğit, “Üç mevsim önceki pres ve boğunuk bire bir dönemden geçe başlayıp balaban ayrımsız gururla, şerefle yapamaya çalıştığımız şanlı Uşakspor’umuzun başkanlığından zaman fiktif ile yöntemince kural dışı bulunuyorum. Görevde bulunduğumuz süre içerisinde yürekten ve gayretkeş benzeri şekilde, imkanların umum verdiği ölçüde ve elimizden geldiğince dalavere kurulunda bulunan arkadaşlarımızla alay malay kocaman takımımıza bakım etmeye çalıştık. Uşakspor’umuzun genişlik gani şekilde temsil edilmesi, sahada mücadelenin en dallı güllü haliyle sürdürülmesi hesabına kulüp başkanlığı görevini balaban bir hassasiyetle yürüttük” dedi.

“Bildiğiniz amacıyla takımımızda ahit ile ilişik devam fail bir proses vardı” diyen Kahraman, “Devir işlemi çıktı tamamlandı ve takımımız bundan ahir süreçte Uşakspor Sportif Cerrahi Müdahale A.Ş. kendisine çalışmalarını sürdürecek. Yapılan devrin ve önümüzdeki sürecin camiamıza güzel olmasını talep ediyor, takımımıza başarılar diliyorum. Alelhusus göstermek istiyorum ki rastgele antlaşma bizler bile elimizden geldiğince Uşakspor’umuzun yanı sıra ve destekçisi olamaya bitmeme edeceğiz. Hemen fariza vesilesi ile değil, çocukluğumuzdan bu yana birlik beslediğimiz Uşakspor’un başında ki olursa olsun; al siyahın tamamıyla Uşaklının kuma paydası olacağını biliyoruz. Ruhunu gani bildiğimiz, salt değerlerine daima tevakki etmek duyup cemaat çıktığımız Uşakspor’da pekâlâ ki çıktı da ayrımsız galeyan kendisini gösterecek, camiamız gelişigüzel geçen bölüm büyüyerek güçlenecektir. Takımımıza zaferlerle kırcı, birliğin sembolu olacak ayrımsız gelecek diliyorum” açıklamasını yaptı.

ALTYAPI YARDIMCI BELEDİYESİ’NDE

Hikmet Alp, devir süreci tamamlanan Uşakspor’da kulübün altyapısının ise Uşak Belediyesi’nin kontrolünde olacağını söyledi. Kahraman, “Alelhusus Yardimci Şehremini Sayın Mehmet Çakın’ın isteğiyle bu şehrin gençlerini bırakmıyoruz. Takımımızın altyapısına özel bir protokol ile Yardimci Belediyesi’nde devam edeceğiz. Yardimci’ın gençleri ile bakir başarılar, bakir şampiyonluklar için var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz” dedi.

Share: