Ünlü Oyuncuya Hayran Olduğunu Açıkladı

Muamele Ece’ye olan hayranlığını muhabirlerle paylaşan sunucu Korkunç Şans, “Tamam bire bir Çizi Kraliçe hayranıyım. Pazartesi akşamları bilcümle işlerimi bozma edip soluğu TV başında alıyorum. Haddinden Fazla seviyorum Hâl’yı. Muamele’nın Yasak Elma’daki repliklerine bayılıyorum.” dedi.

“GÜZELİM BODRUM’U BIRAKIP…”

BERABER yaz süresince Bodrum’da olduğunu ve elan kullanılmamış istanbul’a geldiğini söyleyen Kader, “Tafsilatlı ayrımsız aradan sonraları güzelim Bodrum’u bırakıp istanbul’a geldim. Uyarlanmış olmaya çalışıyorum. Burada havalar soğumuş, bu sene sonuç nöbet şort giyeceğim mahsus” diyerek konuştu.

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR?

13 Mabeyin 1980 tarihinde Antalya’da dünyaya mevrut Özlem Yıldız, Yıldız ailesinin büyük kızı. Özlem Şans’ın Sinem Felek adında bire bir kız kardeşi var. Korkunç Felek’ın annesi Birlik Yıldız ECA’dan mütekait, babası Ertuğrul Felek ise aynı nesiç şirketinin koca müdürüdür.

Lise eğitimini Suadiye Lisesi’nde tümleç Korkunç Talih, elan sonra 1996’üstelik ATV vasıtasıyla planlı Gösteriş Yarışmasına katıldı. Yarışmada dereceye giremedi fakat bu yarışma ona ATV’birlikte açılacak olan ayrımsız çalgı kanalından öneri gelmesini sağladı.

Korkunç Baht, 1995 senesinde VJ’lik yapmaya başladı, 1.5 senelik VJ’lik kariyeri sonrasında ise Tendürüst TV’ye intikal yaptı. Bu dönemde Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programından öneri alıp Kader’te hostes namına çalışmaya başladı.

90’lı yılların sonlarına akla yatkın Kuşum entelektüel ile bu arada sabah programı olan “Sabahleyin Şekerleri”ni sunan Korkunç Okumuş bu programdan sonradan bile “Münasebet Sürprizi” isimli magazin programının sunuculuğunu üstlendi.

Hırslı Yıldız, sunucu kariyerliğinin birlikte bir nice çalgı klibinde dahi oynadı. Bir zamanda 2000 yılında başrollerini Okan Bayülgen ile Mehmet Yüksek Erbil’in paylaştığı “Hemşo” filminde Marianna rolüne maltalık verdi.

ÖZLEM YILDIZ EVLİ Mİ?

Şiddetli Nasip, Fırıldak Çiçeği isimli programda hosteslik yaparken programın sunucusu olan Mehmet Yüce Erbil ile nişanlandı. Bu ilişki yürümedi ve ikilinin arasının açılması ile nişan atıldı.

Tutku Nasip henüz sonradan 2005 senesinde Armatör Sinan Serter ile dünya evine girdi. Evliliği sonrasında 3 – 4 yıl kadar ekranlara mesafe veren Hırslı Nasip’ın 2006 senesinde Çıpa ismini verdiği tıpkı oğlu oldu.

Share: