Uçakta tevellüt yapana kadar gebe olduğunu anlayamadı

Tayyare yolculuklarında yaşanan enteresan olaylara benzeri yenisi eklendi. Ekvador’un Guyaquil kentinden Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a giden Tamara isimli kadın mide ağrısı yaşadığı üzere tuvalete gitti. Peşi Sıra balaban sürprizle karşılaşan eş veladet yaptı.

HAMİLE OLDUĞUNU MEVLIT ESNASINDA ANLAMIŞ

Tamara, gebe olduğunu tevellüt esnasında anladığını söyleyerek şaşırtırken, uçakta bulunan iki Avusturyalı hekim ve tıpkısı hemşirenin Tamara’ya sürpriz doğumdan sonraları arkalama ettiği belirtildi. Havayolu şirketinden yapılan açıklamada, asıl ve bebeğinin sağlık durumunun bol olduğu, bebeğe uçaktaki yardımsever yolculardan birinin ismi olan Maximiliano’nun isminin verildiği ifade edildi.

“ANİDEN BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALDI”

Tayyare Amsterdam Schiphol Havalimanı’na indikten sonraTamara ve Maximiliano, Spaarne Gasthuis Haarlem Zuid Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Hastaneden yapılan açıklamada, “Tamara’nın Hollanda’ya inmeden beş altı saat evvel midesi ağrıdı ve tuvalete gitmeye değişmeyen verdi. İki kasılmadan bilahare iseaniden bebeğini kucağına aldı. Tamara’nın gebe olduğu üzerine tek fikri yoktu ve bu olay karşısında az çok şaşırdı. Neyse ki Tamara ve Maximiliano’nun keyif durumları gani” ifadelerine düz verildi.

MADRİD’E GİDECEKLER

Açıklama şu şekilde bitmeme etti: “Tevellüt departmanındaki takım, hemanne ve oğulun sunu akıllıca bakımı alması hem da Maximiliano üzere mukteza evrakların hazırlanmasını icat etmek üzere cins olan rastgele şeyi yaptı. Yer gelişmemiş sürede Tamara ve Maximiliano Madrid’e gidecekler. Spaarne Gasthuis onlara gani dileklerini sunuyor.”

Share: