Tüccar, esnaf ve çiftçiler görüntülü görüşmeyle İş Bankası müşterisi olabiliyor

Im ve hizmetlerini henüz alev ve kolay kuzuluk getirme üstüne geliştirmelerine devam eden Türkiye İş Bankası, esnaf, gerçek kişi tüccar ve çiftçilere işinin esasen ayrılmadan görüntülü görüşmeyle kamera olma hizmeti sunuyor.

İşCep’te meydan kayran Almaç Koyulmak İstiyorum özelliğinden faydalanıp kamera olanlar 1 sene boyunca İşCep ve İnternet Ofis’den yapacakları devretme ve EFT işlemlerini ücretsiz yapmanın yanı sıra, İş Bankası Ticari Kartı alarak yapacakları önceki 200 TL’lik harcamaya 200 TL MaxiPuan kazanıyor ve Pazarama’üstelik indirim kuponuna topluluk olabiliyor.

POS sürecini üstelik uçtan kuyruk sokumu kemiği dijitalleştiren Vezneci, müşterilerin İşCep ve Maximum İşyerim uygulamaları üzerinden POS taleplerini birkaç saniyede el işi alıyor ve POS cihazlarını hisse senedi adreslerine gönderiyor. Eğer alet Yazarkasa POS ise İş Bankası yazılımı yükleniyor. Antrparantez gerçek kişi tecimen niteliğindeki müşterileri, öz müşterileri nerede olursa olsun bire bir linkle ödeme alabilecekleri Linkle Tahsilat uygulamasına yahut kartsız ve POS cihazı olmadan kullanabilecek QR POS uygulamasına dahi yeniden bu kanallardan başvurabiliyor.

30 Haziran 2022 tarihine kadar yapılan Simultane POS başvurularında ise geçmiş 6 ay geçerli olmak amacıyla POS kullanım ücreti ödemeksizin POS sahibi olunabiliyor.

İş Bankası ve Vehbi Antrenör Vakfı’nın Gravite Girişimciliği Programı’na 6 etap seçildi

Türkiye İş Bankası ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nden gösterişli birliği

İş Bankası’ndan 100. Fellah Buluşması

İş Bankası’nın canlı büyüklüğü 1 trilyon TL’ye ulaştı

Share: